ریکاوری پیام های حذف شده دایرکت اینستاگرام instagram

ریکاوری پیام های حذف شده دایرکت اینستاگرام Instagram

بازیابی دایرکت پاک شده اینستاگرام در آیفون و اندروید

بسیاری از مردم ایران بدون شک از برنامه اینستاگرام استفاده می کنند، یکی از محبوب ترین برنامه های اشتراک گذاری عکس میان ما ایران می باشد. اما برای دایرکت اینستاگرام، شاید خیلی ها با آن آشنا نباشیم.

در واقع اینستاگرام instagram برای به اشتراک گذاری عکس یا محتوایی مخاطبین ما آن را در  دایرکت اینستاگرام برای ارسال می کنند. در دایرکت اینستاگرام می توانید پیام های متنی و عکسی را ارسال کنید و سپس آنها را به طور کامل حذف کنید. و حالا شما می خواهیم آن را بازیابی کنید. بنابراین، می‌پرسید، “چگونه می‌توانم پیام‌های حذف شده اینستاگرام را بازیابی کنم؟” “چگونه پیام های دایرکت حذف شده را در اینستاگرام ببینیم؟”

در مقاله ریکاوری پیام های دایرکت اینستاگرام اینجا پاسخ خود را پیدا خواهید کرد. ما به شما 2 راه برای بازیابی پیام دایرکت حذف شده اینستاگرام را آموزش خواهیم داد.

 این را نیز اضافه کنیم در مقاله از ابزارهای بازیابی پیام اینستاگرام که توسط کارمند سابق اینستاگرام  instagram توسعه داده شده است برای بازیابی پیام‌های حذف اینستاگرام استفاده خواهیم کرد.

بازیابی پیام های پاک شده اینستاگرام

اگر شما از جمله افرادی هستید که از اینستاگرام برای چت کردن با خانواده و دوستان خود استفاده می کنید، می دانید چقدر افتضاح است که برخی یا همه پیام های اینستاگرام خود را پاک کنید. اما نگران نباشید زیرا همیشه راه حلی وجود دارد و امروز می خواهم در مورد بازیابی پیام های اینستاگرام صحبت کنم و به شما نشان دهم که چگونه پیام های حذف شده را در اینستاگرام مشاهده کنید. بنابراین، به خواندن ادامه دهید و بهترین روش ها و برنامه ها را برای بازیابی پیام های حذف شده اینستاگرام پیدا کنید.

آیا می توانیم بازیابی پیام اینستاگرام را انجام دهیم؟

پاسخ مطلق بله است. با چند ترفند ساده می توانید پیام های پاک شده اینستاگرام را به راحتی بازیابی کنید. فرقی نمی‌کند کاربر آیفون یا اندروید باشید، اگر در مواقع اضطراری هستید و باید بدانید که چگونه پیام‌های حذف شده را در اینستاگرام ببینید، در جای مناسبی هستید. ادامه دهید و در پاراگراف های بعدی در مورد بهترین روش های بازیابی پیام اینستاگرام خواهید خواند.

بازیابی پیام اینستاگرام

چگونه پیام های حذف شده را در آیفون اینستاگرام ببینیم؟

اگر از کاربران آیفون هستید که DM اینستاگرام خود را گم کرده اید و به دنبال بهترین روش بازیابی پیام اینستاگرام هستید، این پاراگراف مخصوص شما نوشته شده است. به خواندن ادامه دهید و یکی از راه های زیر را برای بازیابی پیام های حذف شده اینستاگرام انتخاب کنید.

نحوه مشاهده پیام های حذف شده در اینستاگرام از کاربری که ارسال کرده اید:

اولین و ساده ترین راه این است که از شخصی که با او چت کرده اید بپرسید که آیا هنوز به چت های شما دسترسی دارد یا خیر. و اگر پاسخ او مثبت باشد، شما خوش شانس هستید زیرا می توانید از او بخواهید که یک اسکرین شات از آن چت برای شما ارسال کند.

نحوه مشاهده پیام های حذف شده در اینستاگرام از داده های اینستاگرام:

به عنوان دومین راه بازیابی پیام اینستاگرام، می خواهم به شما نشان دهم که چگونه از اینستاگرام بخواهید اطلاعات مورد نیاز خود را از سرور خود برای شما ارسال کند.

 1. از طریق مرورگر وارد اکانت اینستاگرام خود شوید.
 2. به پروفایل خود بروید
 3. “تنظیم” را انتخاب کنید و سپس به بخش “حریم خصوصی و امنیت” بروید.
 4. به بخش “دانلود داده ها” بروید.
 5. ایمیل خود را وارد کرده و روی «درخواست دانلود» کلیک کنید.
 6. اکنون باید رمز عبور خود را وارد کرده و گزینه Next را انتخاب کنید.
 7. سپس ایمیلی دریافت خواهید کرد که شامل اطلاعات حساب شما، مانند پیام‌ها در عرض 48 ساعت است.
 8. دستورالعمل ها را دنبال کنید و تاریخ مورد نیاز خود را دانلود کنید.

نحوه مشاهده پیام های حذف شده در اینستاگرام با استفاده از برنامه های شخص ثالث:

همچنین، به عنوان یک کاربر آیفون که به دنبال بهترین روش بازیابی پیام اینستاگرام است، می‌توانید از برنامه‌های بازیابی شخص ثالث که مخصوص سیستم‌های iOS طراحی شده‌اند، مانند TunesKit iPhone Data Recovery استفاده کنید . این برنامه ها به دلیل رابط کاربری آسانشان عموماً محبوب هستند.

بازیابی پیام اینستاگرام

نحوه مشاهده پیام های حذف شده در اینستاگرام از طریق سایت های آنلاین:

راه بعدی بازیابی پیام های پاک شده اینستاگرام استفاده از سایت های آنلاین مانند InstaRecovery است . استفاده از این سایت ها به سادگی کار با برنامه های شخص ثالث است و شاید حتی ساده تر. فقط باید آدرس سایت را در مرورگر خود جستجو کنید و سپس از آن برای بازیابی پیام های پاک شده اینستاگرام بدون دانلود APK استفاده کنید.

نحوه مشاهده پیام های حذف شده در اینستاگرام با استفاده از iTunes Backup Restore:

این سطح فقط برای کاربران آیفونی که گزینه پشتیبان گیری iTunes را فعال کرده اند در دسترس است. اگر شما هم یکی از آنها هستید وقت را تلف نکنید، مراحل زیر را دنبال کنید و پیام های پاک شده اینستاگرام را بازیابی کنید.

 1. iTunes را روی دسکتاپ خود باز کنید.
 2. آیفون خود را با کابل USB به رایانه شخصی خود وصل کنید.
 3. رمز عبور را وارد کرده و دستگاه iOS را انتخاب کنید.
 4. نسخه پشتیبان iTunes مربوطه را از طریق تاریخ و اندازه پشتیبان‌گیری‌ها انتخاب کنید.
 5. در نهایت، Restore را انتخاب کنید و به سادگی تمام داده های فعلی را با محتوای پشتیبان جایگزین کنید.

نحوه مشاهده پیام های حذف شده در اینستاگرام با استفاده از iCloud Backup Restore:

این گزینه مزیت دیگری برای کاربران iOS و نتیجه اقدامات امنیتی و ایمنی کافی داده های این سیستم است. برای بازیابی پیام های پاک شده اینستاگرام از طریق iCloud Backup Restore، مراحل زیر را دنبال کنید:

 • به تنظیمات بروید و General، Reset، Reset all Content و Settings را انتخاب کنید.
 • رمز عبور خود را برای تنظیم مجدد دستگاه وارد کنید.
 • سپس دستگاه شما پس از فرآیند بازیابی مجدد راه اندازی می شود.
 • به صفحه App & Data بروید و گزینه Recover from iCloud Backup را انتخاب کنید.
 • از Apple ID خود برای ورود به حساب iCloud خود استفاده کنید.
 • مرتبط ترین نسخه پشتیبان را پیدا کنید و آن را انتخاب کنید.
 • اکنون باید منتظر بمانید تا سیستم فرآیند بازیابی را کامل کند .

بازیابی پیام اینستاگرام

چگونه پیام های حذف شده را در اینستاگرام اندروید ببینیم؟

در طرف دیگر کاربران اندروید هستند که دوست دارند نحوه دیدن پیام های حذف شده در اینستاگرام را بیابند. بنابراین، ما این پاراگراف را به بهترین روش های بازیابی پیام اینستاگرام اندروید اختصاص داده ایم.

بازیابی پیام های حذف شده اینستاگرام از شخصی که ارسال کرده اید:

درست مانند آنچه در مورد کاربران آیفون به شما گفتم، ساده ترین روش بازیابی پیام های اینستاگرام برای کاربران اندرویدی این است که از شخصی که با او چت کرده اید بخواهید یک اسکرین شات از چت ها برای شما ارسال کند که آیا هنوز می تواند به آنها دسترسی داشته باشد.

بازیابی پیام های حذف شده اینستاگرام از طریق ویژگی دانلود داده اینستاگرام:

این فرآیند دوباره شبیه به کاری است که کاربران آیفون انجام می دهند. اما باز هم مراحل را به طور خلاصه برای کسانی که پاراگراف بالا را از دست داده اند می گویم.

 1. به اکانت اینستاگرام خود بروید.
 2. نمایه خود را انتخاب کنید و به Settings > Privacy and Security > Data Download بروید.
 3. ایمیل خود را تایپ کنید و درخواست دانلود را انتخاب کنید.
 4. رمز عبور اینستاگرام خود را وارد کرده و روی Next کلیک کنید.
 5. صندوق ورودی ایمیل خود را بررسی کنید و پیامی را که حاوی اطلاعات حساب شما است، مانند پیام‌ها، ظرف 48 ساعت باز کنید.
 6. در اینجا، به سادگی می توانید تاریخ مورد نیاز خود را دانلود کنید.

بازیابی پیام های حذف شده اینستاگرام از طریق برنامه های شخص ثالث:

اگر کاربر اندروید هستید و DM خاصی را از دست داده اید، می توانید از برنامه های شخص ثالث مختلف مانند Tenorshare UltData به عنوان بهترین روش بازیابی پیام اینستاگرام استفاده کنید.

بازیابی پیام اینستاگرام

بازیابی پیام های حذف شده اینستاگرام از طریق سایت های آنلاین:

و آخرین گزینه ای که می خواهم برای بازیابی پیام های پاک شده اینستاگرام به کاربران اندروید معرفی کنم این است که از سایت های آنلاین مانند Fonelab استفاده کنند تا در چند دقیقه پیام های حذف شده خود را به راحتی پیدا کنند.

آیا ابزارهای بازیابی پیام اینستاگرام وجود دارد؟

خوشبختانه پاسخ مطمئن بله است. هم کاربران اندروید و هم iOS می توانند از ابزارهای مختلف بازیابی پیام اینستاگرام برای بازیابی پیام های پاک شده اینستاگرام استفاده کنند. استفاده از این ابزارها آسان است و فقط باید یک اپلیکیشن قابل اعتماد دانلود کنید. سپس می توانید تمام داده های از دست رفته خود مانند پیام ها را در چند مرحله ساده پیدا کنید. برای پیدا کردن ابزار بازیابی پیام اینستاگرام مورد علاقه خود بر اساس سیستم تلفن خود، پاراگراف بعدی را بخوانید.

بهترین ابزار بازیابی پیام اینستاگرام

در حالی که بسیاری از برنامه‌ها به شما کمک می‌کنند پیام‌های حذف شده اینستاگرام را بازیابی کنید، باید بهترین را بر اساس سیستم تلفن خود انتخاب کنید زیرا همه آنها در سیستم‌های اندروید و iOS کار نمی‌کنند. برای اینکه این کار را برای شما آسانتر کنم، فهرستی از بهترین برنامه ها را به طور جداگانه برای کاربران iOS و اندروید جمع آوری کرده ام.

بهترین ابزار بازیابی پیام اینستاگرام برای کاربران آیفون:

اگر کاربر آیفون هستید و دوست دارید بدانید چگونه پیام های حذف شده در اینستاگرام را ببینید، می توانید از یکی از بهترین ابزارها استفاده کنید و پیام های پاک شده اینستاگرام را در مدت زمان کوتاهی بازیابی کنید.

 • می توانید UltFone را به صورت رایگان دانلود کنید و به سرعت اطلاعات مورد نظر خود را بازیابی کنید، مانند پیام های پاک شده اینستاگرام خود در iPhone/iPad/iPod Touch.
 • همچنین، می‌توانید Imyfone D-Back را انتخاب کنید و از آن به عنوان بهترین ابزار بازیابی پیام اینستاگرام در آیفون خود با بالاترین میزان موفقیت بازیابی استفاده کنید.
 • Fucosoft iPhone Data Recovery یک گزینه کلی تر است که می تواند به شما کمک کند بیشتر از پیام های پاک شده اینستاگرام بازیابی کنید. و بهترین نکته این است که می توانید این ابزار قابل اعتماد بازیابی اطلاعات را به صورت رایگان دانلود کنید.

بهترین ابزار بازیابی پیام اینستاگرام برای کاربران اندروید:

اگر کاربر اندروید هستید، نوبت شماست. در اینجا، می‌توانید درباره سه بهترین اپلیکیشنی که به شما کمک می‌کنند پیام‌های حذف شده اینستاگرام خود را پیدا کنید، بخوانید، مانند:

 • بسیاری از کاربران اندروید معتقدند Fonelab بهترین استخراج کننده داده اندروید برای یافتن داده های از دست رفته است.
 • گروهی دیگر فکر می کنند Dr.Fone قدرتمندترین ابزار بازیابی پیام های اینستاگرام است و کاربران اندروید می توانند از آن برای حل همه مشکلات از خرابی سیستم گرفته تا از دست دادن اطلاعات استفاده کنند.
 • Android Data Recovery گزینه دیگری است که می تواند در این زمینه مفید باشد و بسیاری از کاربران اندرویدی هر روز از آن برای بازیابی پیام های پاک شده اینستاگرام استفاده می کنند.

ضمناً در: « دی‌ام‌اس‌های اینستاگرام کار نمی‌کند » همه مشکلات DM اینستاگرام و راه‌های رفع همه آنها را بیاموزید.

نتیجه بازیابی پیام اینستاگرام 1402 : چگونه این کار را انجام دهیم؟

چه کاربر اندروید یا iOS هستید و DMS اینستاگرام خود را گم کرده اید، نگران نباشید زیرا می توانید پیام های پاک شده اینستاگرام را از طریق بازیابی اطلاعات اینستاگرام، برنامه های شخص ثالث یا وب سایت های آنلاین و سایر راه حل های بازیابی بازیابی کنید. برای آشنایی بیشتر با جزئیات روش بازیابی پیام های اینستاگرام و نحوه مشاهده پیام های حذف شده در اینستاگرام، متن بالا را به طور کامل مطالعه کنید.

نرم افزار بازیابی پیام دایرکت اینستاگرام برای چت های پاک شده

قبل از استفاده از یک برنامه بازیابی برای بازیابی چت حذف شده اینستاگرام، این را در نظر داشته باشید : شما نمی دانید که آیا از ابزاری برای بازیابی پیام های حذف شده اینستاگرام استفاده کنید یا خیر، و سپس به یاد داشته باشید که هیچ نرم افزار یا ابزاری نمی تواند اینستاگرام حذف شده را بازیابی کند.

اگر هر یک از این راهنماهای آنلاین را می بینید که می گویند ابزارهای بازیابی یا ابزارهای آنلاین می توانند پیام های حذف شده اینستاگرام شما را بازیابی کنند، این یک کلاهبرداری است.

نرم افزار بازیابی برای بازیابی فایل های شما در حساب اینستاگرام شما به سرور اینستاگرام دسترسی ندارد، بلکه فقط می تواند پیام های داخلی را از صندوق ورودی شما بازیابی کند.

هنگام خرید چنین نرم افزار بازیابی که ادعا می کند چت یا مکالمه حذف شده اینستاگرام را بازیابی می کند، مراقب باشید.

بازیابی پیام های خصوصی اینستاگرام

اگر به تازگی چند پیام DM یا چت اینستاگرام را از حساب اینستاگرام خود حذف کرده اید، تنها می توانید تمام آن پیام های حذف شده را از طریق گزینه داده اینستاگرام، که در تنظیمات دسکتاپ اینستاگرام شما موجود است، مشاهده کنید.

همچنین می توانید پیام های حذف شده اینستاگرام را که قبلا توضیح دادم بازیابی کنید.

اگر به تازگی برخی از پست های اینستاگرام خود را حذف کرده اید، می توانید داده ها را با استفاده از داده های اینستاگرام بازیابی کنید، و برای دریافت دیتالینک باید با ارائه مدرک هویت، از اینستاگرام درخواست کنید، سپس اینستاگرام لینکی را برای شما ارسال می کند که می توانید داده ها را دانلود و مشاهده کنید. دسکتاپ شما

حالا بیایید دستورالعمل های گام به گام را با کمک بصری درک کنیم.

اکنون باید این عمل را از نسخه دسکتاپ با مراجعه به instagram.com انجام دهید.

مرحله 1
ابتدا باید به Instagram.com بروید تا بتوانید دانلود کنید. باید از لپ تاپ یا رایانه شخصی کار کنید، اکنون فقط با یک حساب اینستاگرام وارد شوید.

مرحله 2
هنگامی که با یک حساب اینستاگرام روی دسکتاپ خود وارد شدید، کافی است به دنبال گزینه ” Edit Profile ” باشید و به سادگی روی آن کلیک کنید تا لیستی از ویژگی های اینستاگرام شما باز شود.

ریکاوری پیام های حذف شده دایرکت اینستاگرام

مرحله 3
اکنون از لیست باید گزینه ” Privacy and Security ” را انتخاب کنید که هنگام اسکن کردن آن را پیدا خواهید کرد و چندین گزینه باز می شود که در آنجا باید روی دکمه ” درخواست دانلود ” در زیر “دانلود داده ها” کلیک کنید. بخش. .

ریکاوری پیام های حذف شده دایرکت اینستاگرام

مرحله 4
حالا وقتی روی گزینه Request Upload کلیک می کنید، از شما خواسته می شود که آدرس ایمیل و رمز عبور اینستاگرام خود را برای تایید این آپلود ارائه دهید و پس از ارائه تمام جزئیات از جمله جزئیات تأیید، اینستاگرام یک درخواست را انجام می دهد. چند ساعت برای ارسال اطلاعات خود از طریق ایمیل

مرحله 5
اکنون هنگامی که جریان داده در اینستاگرام آماده شد، آنها یک ایمیل با لینک دانلود داده ها از اینستاگرام برای شما ارسال می کنند، فقط باید روی پیوند کلیک کنید تا داده ها در دسکتاپ خود بارگیری شوند، جایی که می توانید این فایل ZIP را باز کنید. فایل.

مرحله 6
حالا فایل ZIP را روی دسکتاپ خود باز کنید و فایلی به نام messages.json را مشاهده خواهید کرد، باید آن را از طریق Notepad++ باز کنید، جایی که می توانید تمام چت ها یا پیام های حذف شده را از طریق داده های ارائه شده توسط اینستاگرام مشاهده کنید.

باز کردن یک فایل JSON در iOS یا Android:

اگر در حال مکالمه تلفنی هستید و می‌خواهید از دستگاه تلفن همراه خود به فایل JSON دسترسی داشته باشید، خواه Android یا iOS باشد، می‌توانید از برنامه‌های ویرایشگر JSON که می‌توانید روی دستگاه تلفن همراه خود نصب کنید استفاده کنید و فایل JSON را از طریق این برنامه باز کنید.

☛ برای iPhone یا iPad، می توانید از ” JSON Viewer – Json file reader ” از فروشگاه App Apple با قیمت 0.99 دلار برای مشاهده و ویرایش فایل JSON در دستگاه های iPhone یا iPad استفاده کنید.

☛ برای اندروید می توانید ” Json Genie (Editor) ” را در دستگاه خود دانلود کنید و از طریق این ویرایشگر فایل JSON را باز کنید و می توانید تمام پیام هایی را که از پیام دایرکت اینستاگرام خود حذف کرده اید مشاهده کنید.

?  توجه:  اگر اخیراً پست های اینستاگرام خود را حذف کرده اید، اینستاگرام آخرین داده های به روز شده را در پست های خود در اختیار شما قرار می دهد که در آن می توانید چت یا پیام های حذف شده را در آن فایل مشاهده کنید. با این حال، اگر علاقه مند به بازیابی پیام ها یا چت های حذف شده یک سال پیش هستید، ممکن است این فایل را دریافت نکنید.

پست های حذف شده اینستاگرام باز خواهند گشت

در این روش، شما تمام کارکنان از راه دور، از جمله دی‌ام‌های اینستاگرام، لینک‌ها و چت‌های دیگران را دریافت می‌کنید. بهترین مزایای این روش گرفتن یک نسخه پشتیبان از کل پروفایل اینستاگرام است که در صورت نیاز به هر گونه داده مرورگر می توانید در آینده از آن استفاده کنید.

آیا می توانم از ابزارهای بازیابی پیام اینستاگرام استفاده کنم؟

اگر تازه وارد اینستاگرام شده اید، این سریع ترین راه برای بازیابی پیام های حذف شده اینستاگرام با ابزارهای بازیابی آنلاین است که واقعا کار نمی کنند اما حساب اینستاگرام شما را می دزدند و حساب شما را برای همیشه از اینستاگرام مسدود می کنند.

اکنون وقتی از چنین ابزارهای بازیابی پیامی استفاده می کنید که ادعا می کنند پیام های شما را بازیابی می کنند و اگر این ابزارها اعتبار ورود به اینستاگرام شما را می خواهند، هرگز داده ها را در اختیار چنین ابزارهای شخص ثالثی قرار ندهید زیرا دسترسی به حساب را سرقت می کند و از آن برای اسپم کردن اینستاگرام از طریق حساب شما استفاده می کند. اگر اینستاگرام متوجه چنین فعالیتی شود، با تعلیق موقت حساب شما، فعالیت های اینستاگرام شما را مسدود می کند.

ریکاوری پیام های حذف شده دایرکت اینستاگرام

واقعیت ابزارهای بازیابی آنلاین:

ابزارهای بازیابی پیام آنلاین زیادی برای حساب اینستاگرام شما وجود دارد که واقعاً کار نمی کنند و سعی می کنند با نمایش لیستی از نام افراد تصادفی با درخواست جزئیات ورود به اینستاگرام، کاربران اینستاگرام را فریب دهند. دوباره فکر کنید اگر اینستاگرام به برنامه های شخص ثالث روی سرور خود اجازه نمی دهد یا اجازه دسترسی به سرور خود را نمی دهد، این ابزارهای آنلاین می توانند پیام ها را برای شما بازیابی کنند. بنابراین در این کار شرکت نکنید زیرا برای همیشه اکانت اینستاگرام شما را مسدود می کند زیرا این ابزار با ردیابی افرادی که به صورت تصادفی پست را لایک می کنند و روی متن های تصادفی در پست ها نظر می دهند از حساب شما برای اسپم کردن در سراسر اینستاگرام استفاده می کند.اینستاگرام هرگونه نقض استانداردهای جامعه یا سوء استفاده را ممنوع می کند،

آنچه که ابزار در واقع انجام می دهد:

چنین ابزارهای آنلاین بازیابی پیام اینستاگرام که ادعا می‌کنند پیام‌ها یا چت شما را بازیابی می‌کنند، هیچ الگوریتم فعالی برای کار ندارند، بلکه حساب شما را اسپم می‌کنند.

 چنین ابزارهای بازیابی آنلاین از اعتبار شما برای اسپم کردن اینستاگرام با لایک کردن پست های دیگر کاربران، کامنت گذاشتن روی پست های تصادفی و فالو کردن افراد تصادفی در اینستاگرام استفاده می کنند و هر زمان که اینستاگرام به تعداد زیاد با چنین فعالیتی مواجه شد، حساب شما را برای همیشه مسدود می کند.

 به یاد داشته باشید که اینستاگرام هرگز دسترسی API به هیچ برنامه شخص ثالثی را برای فرو رفتن در سرور آنها و بازیابی پیام‌ها برای شما فراهم نمی‌کند، و مراقب دسترسی به چنین ابزارهایی باشید که ممکن است حساب اینستاگرام شما را مسدود کند. امیدوارم ایده روشنی از ارائه هیچ گونه جزئیات ورود به چنین ابزارهای آنلاین برای بازیابی هر پیامی داشته باشید، که در واقع غیرممکن است.
اقدامات احتیاطی:

اقدامات احتیاطی که باید انجام دهید اگر به تازگی این نوع اقدامات را با ابزارهای آنلاین انجام داده اید، ابتدا فقط رمز عبور حساب اینستاگرام و همچنین در صورت تمایل نام کاربری خود را تغییر دهید.

لیست بعدی خود را بررسی کنید، اگر افراد تصادفی به این لیست اضافه شدند، کافی است آنها را یکی یکی از لیست خود حذف کنید. اگر بتوانید پست های اینستاگرامی را که دوست داشتید بررسی کنید تا دیگر با آنها تفاوتی نداشته باشید و این باعث می شود حساب شما در برابر مسدود شدن اینستاگرام محافظت شود.

نتیجه گیری

قبلاً آموخته‌اید که برای بازیابی پیام‌های حذف شده اینستاگرام، باید از داده‌های اینستاگرامی که می‌توان آن‌ها را دانلود و روی دسکتاپ مشاهده کرد، استفاده کرد. راه دیگر برای فهمیدن چت های حذف شده از طرف شخصی است که با او چت می کردید. اگر آن شخص به شما اجازه دسترسی به DM اینستاگرام خود را بدهد تا چتی را که برای آن شخص حذف شده است مشاهده کنید، می‌توانید همه پیام‌های آن مکالمه را مشاهده کنید یا از او بخواهید فایل‌ها یا پیام‌های مهمی را برای شما ارسال کند.

چند ستاره داشت این مقاله ؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا