جهت تبلغیات در سایت با شماره 09115664271 تماس بگیرید.

آموزش خارج شدن از ریپورتی تلگرام + رفع Telegram Report 100%

آموزش خارج شدن از ریپورت تلگرام
آموزش خارج شدن از ریپورت تلگرام
یکی از مشکلات رایجی که ممکن است هنگام استفاده از تلگرام با آن مواجه شوید، گزارش شدن است که باعث می شود نتوانید به کاربران ناشناس تلگرام پیام ارسال کنید. با این حال، حساب‌های محدود می‌توانند برای افرادی که شماره آنها به عنوان مخاطب ذخیره شده است، پیام ارسال کنند. همچنین همیشه می‌توانید به هر کسی که ابتدا به شما پیام می‌دهد پاسخ دهید. ممکن است پس از ارسال پیام‌های تبلیغاتی مکرر، ارسال پیام‌های بیش از حد و انتشار محتوای غیراخلاقی یا سیاسی، در تلگرام محدود شوید.
اگر چند نفر شما را به عنوان یک مزاحم شناسایی کنند و به تلگرام گزارش دهند، تلگرام امکان ارسال پیام به کاربران ناشناس را از شما سلب می کند (همچنین برخی باگ ها و مشکلات داخلی تلگرام ممکن است منجر به اسپم شدن حساب شما شود)

گاهی اوقات حساب شما محدود می شود، اگرچه به تازگی ثبت نام کرده اید و هیچ پیامی ارسال نکرده اید. این مورد به دلیل فعالیت قبلی حساب ها و یا به دلیل شماره مجازی بودن آنها اتفاق می افتد. برای رفع مشکل باید با @spambot تماس بگیرید و مشکل را توضیح دهید.

ریپورت تلگرام

ریپورت تلگرام چیست؟

تلگرام یک برنامه پیام رسانی امن است که به حفظ حریم خصوصی و امنیت کاربران خود اهمیت می دهد. اگر شخصی وارد حریم خصوصی دیگران شود و به شخصی که شماره تماسش در لیست مخاطبین او نیست پیام بفرستد و طرف مقابل را به عنوان فرد مزاحم به تلگرام معرفی کند و گزارش اسپم را انتخاب کند، پروفایل شخص اشتباه به عنوان اسپمر است. در سرور تلگرام ثبت می شود و در صورت تکرار این عمل اکانت این شخص ریپورت می شود.

مقاله پیشنهادی :
چگونه اعلان های تلگرام را غیرفعال کنیم؟ آموزش تصویری

البته اگر طرفین شماره یکدیگر را نداشته باشند یا یکی از آنها شماره دیگری را نداشته باشد، گزینه Report Spam ظاهر می شود. اگر اکانت شخصی در تلگرام ریپورت شود، این شخص فقط می تواند به صورت گروهی کار کند و فقط می تواند به پی وی کسانی برود که هر دو شماره همدیگر را دارند و زمانی که این شخص یک شماره داشته باشد اما طرف مقابل شماره او را نداشته باشد. و قادر به ارسال پیام به او نیست. اگر هنگام ارسال پیام برای شخصی در تلگرام، علامت تعجب قرمز در کنار پیام شما نشان داده شود و پیام شما ارسال نشود، شما اسپم محسوب می شوید و در تلگرام گزارش می شوید. برای خروج از رپورتاژ تلگرام قسمت های بعدی مقاله را دنبال کنید.

دلایل ریپورت شدن در برنامه تلگرام

دلایل مختلفی برای ریپورت شدن در تلگرام وجود دارد که لیست دقیقی از این دلایل توسط تلگرام ارائه نشده است، اما بر اساس تجربه می توان به موارد زیر در مورد علت ریپورت شدن در تلگرام اشاره کرد:
1- استفاده از نسخه های غیر رسمی تلگرام مانند تلگرام فارسی و موبوگرام.
2- عضویت در کانال ها و گروه های غیر اخلاقی، زمانی که گروه شما ریپورت شود، شما نیز ریپورت می شوید.
3- ارسال بیش از صد پیام در روز (البته این پیام ها شامل چت نمی شود)

4- استفاده از استیکرهای غیرمجاز که در تلگرام ذخیره نمی شوند (چون این استیکرها توسط ربات ها کنترل می شوند)
5- فوروارد پیام ها با لینک های غیرقانونی و آلوده
6- رومینگ در PV افراد به صورت گروهی
7- گروه ها و کانال های تبلیغاتی که هر از چند گاهی شما را حذف می کنند زیرا بسیاری از حذف ها از گروه ها و کانال ها معادل ریپورت شدن در تلگرام است.
8- استفاده طولانی مدت از آخرین حالت دیده شده

مقاله پیشنهادی :
بکاپ واتساپ | نحوه بکاپ گیری از تمام چت ها و اطلاعات واتس اپ

روش های تضمینی رفع ریپورت تلگرام

اگر گزارش شده اید، زمانی که می خواهید برای یک فرد ناشناس پیام ارسال کنید، با این پیغام خطا مواجه خواهید شد.

ریپورت تلگرام

این پیام بدین معنی است که شما فقط می توانید برای مخاطبین متقابل پیام ارسال کنید. (مخاطبین متقابل افرادی هستند که قبلاً با شما چت کرده اند یا شماره شما را در گوشی خود ذخیره کرده اند.) در این مقاله شما را با چند روش برای خارج شدن از ریپورت و بلاک تلگرام آشنا می کنیم.

مقاله پیشنهادی: استوری در تلگرام stories telegram

روش های خروج از بلاک و گزارش در تلگرام

اگر به هر دلیلی در تلگرام ریپورت شده اید، در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا با معرفی 5 روش رفع ریپورت تلگرام مشکل خود را حل کنید.

از ربات اطلاعات هرزنامه استفاده کنید

تمامی مراحل ذکر شده در این روش کاملا تست شده و 100% کاربردی می باشد. باید آنها را با دقت و به ترتیبی که گفته شد انجام دهید تا به نتیجه دلخواه برسید.

در این روش از ربات رسمی تلگرام برای حذف ریپورت و ارسال درخواست خود به ربات استفاده می کنید.

راهنمای خارج شدن از ریپورت تلگرام

برای شروع، در جستجوی تلگرام @spambot را تایپ کنید.

ریپورت تلگرام

  • برای شروع ربات روی start کلیک کنید.

ریپورت تلگرام

صفحه ای که ظاهر می شود حاوی پیامی است مبنی بر اینکه شما یک هرزنامه هستید و نمی توانید برای افراد ناشناس پیام ارسال کنید . حالا اگر فکر می‌کنید اشتباه بوده و می‌خواهید عملکرد کامل تلگرام خود را به دست آورید، گزینه This is a اشتباه است را انتخاب کنید .

ریپورت تلگرام

در پیام بعدی از شما خواسته می شود در صورت تمایل شکایت کنید. اکنون Yes را انتخاب کنید .

ریپورت تلگرام

 

مقاله پیشنهادی :
چگونه ربات تجاری واتس اپ را راه اندازی کنیم؟ 2024

پیام بعدی از شما می پرسد که آیا پیام های تبلیغاتی ناخواسته و محتوای نامناسب برای دیگران ارسال کرده اید یا خیر. نه را انتخاب کنید ! هرگز این کار را نکرد!

ریپورت تلگرام

در نهایت از شما خواسته می شود که شکایت خود را بنویسید و به پشتیبانی تلگرام ارسال کنید. نمونه ای از پیامی که می توانید استفاده کنید:پشتیبان عزیز تلگرام،

اکانت تلگرام من به طور ناگهانی محدود شده است. من چندین اکانت تلگرام دارم و با تمام این اکانت ها همین فعالیت ها را انجام می دهم. عجیب است که این حساب خاص من دچار مشکل شده است. لطفا مشکل را بررسی کنید و مشکل من را برطرف کنید. از شما می خواهم که اسپم را از حساب من حذف کنید. پیشاپیش متشکرم

ریپورت تلگرام

  • در نهایت تلگرام شکایت شما را تایید کرده و در اسرع وقت پرونده شما را بررسی خواهد کرد.

جزئیات اکانت تلگرام خود را با کس دیگری جایگزین کنید

مراحل ذکر شده در این روش تست نشده است ، اما امتحان این روش برای حل مشکل گزارش ضرری ندارد.

در این روش باید نام کاربری، تصویر پروفایل و نام اکانت تلگرام خود را با فردی که می شناسید مبادله کنید.
سپس وارد یک گروه تلگرامی شوید و در عرض 5 دقیقه دوبار یک پیام حدودا 2 خطی ارسال کنید . توجه داشته باشید که هر دو حسابی که اطلاعات حساب خود را مبادله کرده اند باید این کار را انجام دهند. معمولا پس از 24 ساعت، گزارش تلگرام شما حذف می شود و سپس می توانید اطلاعات اصلی اکانت تلگرام خود را پس بگیرید.

از افراد ناشناس بخواهید به شما پیام بدهند

مراحل ذکر شده در این روش تست نشده است، اما امتحان این روش برای حل مشکل گزارش ضرری ندارد.

یکی از ساده‌ترین و پرکاربردترین راه‌ها برای خروج از ریپورت و بلاک تلگرام این است که از سایر افراد ناشناس در یک گروه تلگرام بخواهید که حداقل 10 پیام دایرکت یا استیکر به‌صورت خصوصی برای 4 تا 7 روز متوالی برای شما ارسال کنند. اگر حداقل 10 نفر که مخاطب مشترک شما نیستند این کار را انجام دهند، احتمالاً حساب شما از تحریم تلگرام خارج می شود. توجه داشته باشید که باید صبور باشید و هرگز این پیام ها را نخوانید تا زمانی که روزانه حدود 100 پیام خوانده نشده در چت تلگرام خود داشته باشید. پس از 4 تا 7 روز، تلگرام شما به طور خودکار عملکرد کامل خود را به دست می آورد.

مقاله پیشنهادی :
چگونه ذخیره خودکار واتساپ را غیر فعال کنیم ؟ 2024

مقاله پیشنهادی » نحوه دانلود پیام صوتی در تلگرام

با چت پشتیبانی تلگرام تماس بگیرید

یکی از موثرترین روش ها چت با اعضای تیم پشتیبانی تلگرام است. برای استفاده از این روش فقط باید تا حدودی با زبان انگلیسی آشنا باشید. مراحل زیر را دنبال کنید.

وارد تلگرام شوید و روی سه خط افقی ضربه بزنید () نماد سمت چپ بالای صفحه نمایش.

ریپورت تلگرام

  • از منو وارد تنظیمات شوید.

ریپورت تلگرام

  • از Help ، Ask a Question را انتخاب کنید.

ریپورت تلگرام

  • در صفحه باز شده، ASK A VOLUNTEER را انتخاب کنید تا بتوانید مستقیماً با اپراتور صحبت کنید.

ریپورت تلگرام

سپس روی start ضربه بزنید تا مکالمه شما شروع شود. مشکلی که دارید را بنویسید تا اپراتور در صورت امکان شما را راهنمایی کند.

ریپورت تلگرام

 

یک درخواست برای حذف ممنوعیت به تلگرام ارسال کنید

اگر با روش های بالا موفق نشدید و تلگرام شما همچنان محدود است، بهتر است ارسال ایمیل را نیز امتحان کنید. در این روش شما درخواست خود را برای حذف رپورتاژ تلگرام از طریق ایمیل به پشتیبانی تلگرام ارسال می کنید. ایمیل خود را به زبان انگلیسی به این آدرس ایمیل ارسال کنید: spam@telegram.org . این بخش تنها مسئول بررسی درخواست های ریپورت اکانت تلگرام است و ممکن است درخواست شما را زودتر بررسی کند. Spam را به عنوان موضوع ایمیل خود بنویسید و ایمیل خود را با دقت بنویسید تا بتوانند مشکل شما را برطرف کنند.

مقاله پیشنهادی » بکاپ گیری از اطلاعات تلگرام

حتما در ایمیل خود ذکر کنید که حساب کاربری شما اشتباه گزارش شده است و هیچ کاری خلاف دستورالعمل ها و شرایط تلگرام انجام نداده اید. بهتر است شماره تلفنی که با آن اکانت تلگرام دارید و نام کاربری تلگرام خود را در ایمیل وارد کنید تا در صورت نیاز مشخصات اکانت شما را بررسی کنند. معمولا اگر تلگرام در محدود کردن اکانت شما اشتباه کند، در کمتر از 24 ساعت ریپورت تلگرام شما را حذف خواهند کرد.

مقاله پیشنهادی :
رفع مشکل دریافت نکردن کد امنیتی اینستاگرام

ریپورت تلگرام

با امتحان روش هایی که در این مقاله به شما آموزش داده ایم می توانید مشکل ریپورت تلگرام خود را حل کنید. به خاطر داشته باشید که گاهی اوقات با وجود تمام تلاش‌هایتان، ممکن است باز هم نتوانید حساب خود را از رپورت تلگرام خارج کنید. فراموش نکنید که به دلیل تعداد زیاد پیام های ارسالی به تیم پشتیبانی تلگرام، بررسی درخواست ها ممکن است چند روز طول بکشد.

مقاله پیشنهادی : دیلیت اکانت تلگرام Telegram

چرا اکانت من محدود است؟

وقتی به چند کاربر تصادفی در تلگرام پیام می‌دهید و آنها دکمه «گزارش هرزنامه» را در چت فشار می‌دهند، در واقع این پیام‌ها را برای تیم تلگرام فوروارد می‌کنند. تیم پیام‌های گزارش‌شده را بررسی می‌کند و سپس، اگر به این نتیجه برسد که مستحق گزارش شدن هستند، حساب موقتاً محدود می‌شود. این بدان معنی است که شما توانایی ارسال پیام های ناخواسته به غریبه های تصادفی یا ارسال اسپم در گروه ها را از دست می دهید.

اگر حسابم محدود شود دیگر نمی توانم پیام ارسال کنم؟

حساب‌های محدود می‌توانند برای افرادی که شماره آنها به عنوان مخاطب ذخیره شده است، پیام ارسال کنند. همچنین همیشه می‌توانید به هر کسی که ابتدا به شما پیام می‌دهد پاسخ دهید.

چند ستاره داشت این مقاله ؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا