جهت تبلغیات در سایت با شماره 09115664271 تماس بگیرید.

نحوه ارسال پیام از تلگرام به واتساپ

ارسال پیام از تلگرام به واتساپ
ارسال پیام از تلگرام به واتساپ

اگر از هر دو برنامه پیام‌رسانی فوری استفاده می‌کنید، نحوه ارسال پیام‌های تلگرام به واتس‌اپ را بیاموزید.کاربران زیادی هستند که بسته به لحظه یا فردی که با آن صحبت می کنند، از تلگرام یا واتس اپ استفاده می کنند. اما مواقعی وجود دارد که پیامی را از طریق یکی از دو ابزار پیام‌رسانی فوری دریافت می‌کنیم و می‌خواهیم آن را برای شخصی ارسال کنیم که فقط از دیگری استفاده می‌کند. سپس، ما تعجب می کنیم که چگونه از تلگرام به واتس اپ پیام بفرستیم.

راهنمایی ارسال پیام از تلگرام به واتساپ

واقعیت این است که هیچ یک از این دو برنامه دکمه ای ندارند که به ما اجازه می دهد پیام های ارسال شده برای خود را با کاربران سایر پلتفرم ها به اشتراک بگذاریم. یعنی اگر بخواهید پیامی را که در تلگرام دریافت کرده اید فوروارد کنید، تمام مخاطبینی که در خود تلگرام دارید به عنوان گزینه ظاهر می شوند، اما نه افرادی که فقط در واتس اپ دارید. آیا این به این معنی است که ارسال پیامی که در تلگرام از طریق واتس اپ دریافت کرده اید غیرممکن است؟ نه دقیقا. ما فقط باید کمی بزرگتر مسیر را طی کنیم.

نحوه اشتراک گذاری پیام تلگرام

اگر می‌خواهید چگونه پیام تلگرام را در یک برنامه پیام‌رسانی فوری دیگر به اشتراک بگذارید ، پاسخ به سادگی با کپی و چسباندن متن است . برای انجام این کار باید پیامی را که می خواهید فوروارد کنید و سپس نماد دو مربعی که در بالا ظاهر می شود فشار داده و نگه دارید .

مقاله پیشنهادی :
نصب واتساپ (whats App) 2024

پس از آن، باید به WhatsApp بروید و چت را با شخصی که می خواهید پیام را با او به اشتراک بگذارید، باز کنید. در فضای نوشتن، روی انگشت خود ضربه بزنید و چند ثانیه فشار دهید. سپس بر روی گزینه Paste کلیک کنید و متنی را که قبلا از تلگرام کپی کرده بودید مشاهده می کنید. بنابراین، شما محتوای پیام‌هایی را که در یک پلتفرم به شما رسیده است با کاربرانی که فقط در پلتفرم دیگر با آنها ارتباط برقرار می‌کنید، به اشتراک می‌گذارید.

نحوه ارسال فیلم از تلگرام به واتس اپ

اگر چیزی که می خواهید این است که نحوه ارسال ویدیو از تلگرام به واتس اپ را یاد بگیرید ، خوشحال خواهید شد که بدانید این روند بسیار ساده تر است. و این است که وقتی فقط روی پیامی ضربه می زنید که در آن آنها یک ویدیو برای شما ارسال کرده اند، دکمه اشتراک گذاری را در پایین می بینید. وقتی روی آن فشار می‌دهید، می‌بینید که تمام برنامه‌هایی که در گوشی هوشمند خود دارید، از جمله WhatsApp ظاهر می‌شوند. اگر روی دکمه واتس اپ کلیک کنید، می توانید فردی را که می خواهید پیام ارسال کنید، انتخاب کنید تا او نیز ویدیو را دریافت کند.

این گزینه همچنین به شما امکان می دهد ویدیوهایی را که از طریق تلگرام دریافت می کنید در پلتفرم های دیگری مانند فیس بوک یا اینستاگرام به اشتراک بگذارید.

نحوه ارسال عکس های تلگرام به واتس اپ

اگر چیزی که می‌خواهید این است که بدانید چگونه عکس‌ها را از تلگرام به واتس‌اپ ارسال کنید، فرآیند دقیقاً مانند ارسال ویدیو است. شما باید روی عکس کلیک کنید، سپس دکمه اشتراک گذاری را بزنید و گزینه WhatsApp را انتخاب کنید.

مقاله پیشنهادی :
چگونه پیام های حذف شده واتساپ را برگردانیم بدون برنامه

یکی دیگر از گزینه‌های ارسال عکس‌ها و ویدیوها از تلگرام به واتس‌اپ یا هر پلتفرم دیگری این است که در نظر داشته باشید زمانی که آنها را دانلود می‌کنیم در گالری گوشی هوشمند ما ذخیره می‌شوند. از گالری، همیشه می‌توانیم آنها را از طریق برنامه‌ای که می‌خواهیم به اشتراک بگذاریم، بنابراین برای رسیدن به همان نقطه، راه کمی طولانی‌تر است.

این فرآیند همچنین می تواند به صورت معکوس انجام شود. یعنی اگر از طریق واتس اپ پیامی برای ما ارسال شده و بخواهیم آن را با یک کاربر تلگرام به اشتراک بگذاریم، فرآیند ارسال پیام از تلگرام به واتس اپ به صورت معکوس انجام می شود.

اگر این وبلاگ را اطلاعاتی می‌دانید، در بخش نظرات به اشتراک بگذارید و با ایمیل خود مشترک شوید تا اطلاعات مفیدی دریافت کنید.

چگونه از تلگرام پیام به واتساپ بفرستیم

اگر از دو اپلیکیشن پیام رسان بی تفاوت استفاده می کنید، دانستن نحوه فوروارد پیام تلگرام به واتس اپ می تواند برای شما بسیار مفید باشد.

واتس‌اپ و تلگرام احتمالاً دو اپلیکیشن پیام‌رسان فوری مورد استفاده در سراسر جهان هستند. و کاربران کمی هستند که بسته به موقعیت یا شخصی که با او صحبت می کنند از یکی یا دیگری استفاده می کنند. و در این مواقع می‌تواند مفید باشد که بدانید  چگونه یک پیام تلگرام را به واتس‌اپ فوروارد کنید  تا آن را به افرادی که فقط از یکی از آنها استفاده می‌کنند ارسال کنید.

واقعیت این است که تلگرام هیچ گزینه ای ندارد که به ما اجازه دهد پیام متنی را مستقیماً به واتس اپ ارسال کنیم. اما این بدان معنا نیست که انجام این کار غیرممکن است. کلیپ  بورد  بهترین ابزار ما برای این کار خواهد بود.

مقاله پیشنهادی :
چگونه واتس اپ را روی چندین دستگاه اجرا کنیم؟ موبایل + لپ تاپ 2024

اولین کاری که باید انجام دهید این است که پیامی را که می خواهید فوروارد کنید پیدا کنید. انگشت خود را روی آن فشار دهید. در بالای برنامه یک آیکون با دو مربع خواهید دید. با کلیک بر روی آن، متن موجود در آن پیام را در کلیپ بورد کپی خواهید کرد. قدم بعدی رفتن به واتس اپ است. در کادر متنی برای تایپ، فشار دهید و نگه دارید. خواهید دید که گزینه Paste ظاهر می شود. روی آن کلیک کنید و پیام برای  ارسال توسط واتس اپ آماده می شود  .

اشتراک گذاری فیلم از تلگرام به واتساپ
اشتراک گذاری فیلم از تلگرام به واتساپ

اشتراک گذاری فیلم و عکس از تلگرام به واتساپ

اگر چیزی که می‌خواهید فوروارد کنید یک پیام متنی نیست بلکه یک تصویر است، کمی آسان‌تر خواهید بود. و این است که وقتی از شما پرسیده می شود  که چگونه از تلگرام به واتس اپ عکس بفرستید،  عملکردی از برنامه پیام رسانی وجود دارد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که عکسی را که می خواهید به اشتراک بگذارید از خود تلگرام باز کنید. در آنجا خواهید دید که چگونه یک نماد اشتراک در پایین ظاهر می شود. روی آن کلیک کنید و می توانید اپلیکیشن مورد نظر خود را انتخاب کنید که از میان آنها واتس اپ است.

گزینه دیگر ممکن است جستجو برای  دانلود تصاویری  که توسط تلگرام برای ما ارسال شده است در حافظه گوشی هوشمند خود یا حتی آپلود آنها در Google Photos برای داشتن یک کپی در فضای ابری باشد. هنگامی که یک عکس در تلفن همراه خود یا در حساب Photos خود داریم، می‌توانیم آن را به اشتراک بگذاریم و مانند هر عکسی که با دوربین گرفته‌ایم، آن را از طریق WhatsApp ارسال کنیم.

مقاله پیشنهادی :
نصب واتساپ قدیمی خودم | Android - iPhone - Windows

راحتی هر یک از گزینه‌ها به این بستگی دارد که آیا  فقط می‌خواهیم تصویر را دوباره ارسال کنیم  یا می‌خواهیم یک کپی ذخیره کنیم.

ارسال فایل صوتی از تلگرام به واتساپ

ارسال فایل صوتی از تلگرام به واتساپ
ارسال فایل صوتی از تلگرام به واتساپ

اگر تعجب می کنید  که چگونه فایل های صوتی تلگرام را به واتس اپ بفرستید  ، کار کمی پیچیده تر است. و این است که تلگرام فقط اجازه می دهد فایل های صوتی را با سایر کاربران خود برنامه به اشتراک بگذاریم، اما به هیچ وجه به ما اجازه نمی دهد این کار را از یک برنامه به برنامه دیگر انجام دهیم. و دانلود نت صوتی از تلفن همراه هم امکان پذیر نیست که کار را برای ما پیچیده می کند.

با این حال در  نسخه دسکتاپ تلگرام  می توانیم نت های صوتی را بدون مشکل اساسی دانلود کنیم. بنابراین، در صورتی که نیاز به فوروارد صوتی برای کاربر واتس اپ دارید، ساده ترین کار رفتن به رایانه است.

از این نسخه دسکتاپ، باید روی یادداشت صوتی مورد نظر برای دانلود کلیک کنید. هنگامی که فایل صوتی را روی رایانه شخصی خود دارید، می توانید آن را با هر کاربر واتس اپ از طریق  واتس اپ وب  یا نسخه دسکتاپ آن به اشتراک بگذارید. شما همچنین می توانید یادداشت صوتی را از رایانه شخصی خود به تلفن همراه خود منتقل کرده و مستقیماً از تلفن هوشمند خود ارسال کنید.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا