برای رفع مشکل با شماره 09388042626 تماس بگیرید.

آموزش زبان انگلیسی برای مبتدیان – از صفر تا 100

آموزش زبان انگلیسی برای مبتدیان
آموزش زبان انگلیسی برای مبتدیان

آموزش زبان انگلیسی برای مبتدیان شاید از ابتدا کمی سخت که بخواهید یادگیری زبان انگلیسی را شروع کنید اما یک سوال بسیار مهم – باید از کجا شروع کنیم؟ تا بتوانیم در سریع ترین زمان ممکن زبان انگلیسی را یاد بگیریم.

یادگیری زبان یک سفر جالب، سرگرم کننده و هیجان انگیز است. مسیری که مملو از موفقیت ها و دشواری ها، خوش شانسی ها و مشکلات خواهد بود ، اما در هر صورت این مسیر شماست ! مسیری که از طریق آن قادر خواهید بود به راحتی و به راحتی، قابل درک و شادمانه خود را به زبانی بیان کنید که زمانی چیزی ناشناخته و نامفهوم بود.

آموزش زبان انگلیسی برای مبتدیان
آموزش زبان انگلیسی برای مبتدیان

لازم به ذکر است که قبل از هر چیز باید برنامه ای برای یادگیری زبان ترسیم کرد. طرحی که در آن همه چیز به وضوح بیان می شود، یعنی برنامه، دنباله.

نکات مهم ما در مورد چگونگی یادگیری سریع انگلیسی

 • هر چیزی که به دستتان می رسد را بخوانید. 
 • فعالانه از واژگان جدید یادداشت کنید. 
 • با ادم های بیشتری انگلیسی صحبت کنید.
 • اشتراک در پادکست ها یا کانال های یوتیوب (به زبان انگلیسی) …
 • برو خارج. 
 • از دوستان خود استفاده کنید 
 • سوالات زیادی از دوستان و معلمان خود بپرسید.

آموزش زبان انگلیسی از مبتدی

با انجام یک برنامه، حرکت به سمت هدف بسیار آسان تر خواهد بود. امروزه یافتن مطالب به لطف شبکه جهانی وب و همچنین گوش دادن و تماشای معلمان بدون ترک خانه، راه رفتن با کالسکه یا راه رفتن با سگ آسان تر شده است. انتخاب بزرگ است، ارزش شروع را دارد و توقف آن غیرممکن خواهد بود، زیرا. آنقدر هیجان انگیز خواهد بود که می خواهید هر روز خود را در یادگیری زبان غرق کنید.

آموزش زبان انگلیسی از مبتدی کار بسیار سختی نیست و فقط کافیست با استفاده از سایت ها و منابع های دیگر استارت آموزش زبان انگلیسی را شروع کنید تا چند ماه دیگر به نتیجه برسید.

برای یادگیری زبان انگلیسی از کجا شروع کنیم
برای یادگیری زبان انگلیسی از کجا شروع کنیم

زبان انگلیسی برای مبتدیان دروس صوتی و تصویری است که در آن می توانید به دیالوگ ها گوش دهید، عبارات مجموعه ای را با تلفظ صحیح بیابید، این آموزش گرامر اولیه است، این یک تکرار مداوم از مطالب تحت پوشش است، زیرا می توانید بارها آن را گوش داده و تماشا کنید.

شایان ذکر است که با وجود اینکه شما یک مبتدی هستید، می توانید از قبل سعی کنید دیالوگ بنویسید و باشگاه های علاقه مندی را پیدا کنید که همان مبتدیان می خواهند زبان را یاد بگیرند.

وب جهانی گستره وسیعی از معلمان زبان مادری را ارائه می دهد که می توانید با آنها در یادگیری زبان غوطه ور شوید و همیشه به یاد داشته باشید که در زبان مادری خود درک نخواهید شد، بنابراین گفتار محاوره ای می تواند سریعتر از آنچه انتظار داشتید ظاهر شود. در یادگیری زبان، نکته اصلی سیستماتیک، منظم بودن، نظم و انضباط، مسئولیت پذیری است و واقعاً ساده است.

6 : نکته طلایی برای یادگیری زبان انگلیسی برای مبتدیان

 1. مقاوم باش. اگر سعی کنید خود را جمع و جور کنید، خود را برای شکست آماده خواهید کرد. 
 2. درست بخوابید. 
 3. محیط مناسب را ایجاد کنید. 
 4. فلش کارت ایجاد کنید 
 5. به افراد دیگر آموزش دهید. 
 6. کمی ورزش کنید

اگرچه در نگاه اول ممکن است اصلا اینطور به نظر نرسد! اما اگر تمام کارها را کامل کنید و به طور دقیق برنامه را دنبال کنید، نتیجه شما هر روز روشن تر و درخشان تر نشان می دهد.

اگر در طول فرآیند یادگیری سؤالاتی دارید، از کسانی که قبلاً زبان را می دانند و همچنین تدریس می کنند، دریغ نکنید، شاید با هم به سرعت پاسخ سؤال خود را پیدا کنید، به دنبال پاسخ سؤالات خود در اینترنت باشید. به دنبال پاسخ های خود در YouTube بگردید، واقعاً کانال هایی وجود دارند که توسط حرفه ای ها اداره می شوند.

نکته اصلی این است که عمل کنید، هر روز عمل کنید، هر روز به سمت هدف خود بروید، هر روز برنامه های خود را انجام دهید و هر روز به چیز جدیدی فکر کنید و مانند رویای خود باشید، امروز، هدف و رویای خود را به تعویق نیندازید.

آموزش زبان انگلیسی مبتدی برای بزرگسالان

انگلیسی را بصورت آنلاین بیاموزید و مهارت های خود را از طریق دوره ها و منابع با کیفیت بالا افزایش دهید. اگر شما نیز قصد یادگیری آموزش زبان انگلیسی مبتدی برای بزرگسالان را دارید کافیست به ده تا پیج یتویوب آموزش زبان زیر مراجعه کنید.

بهترین کانال یوتیوب برای یادگیری زبان انگلیسی
بهترین کانال یوتیوب برای یادگیری زبان انگلیسی

تقریباً مثل یوتیوب است که برای زبان آموزان انگلیسی طراحی شده است. ساعت‌های مشاوره تخصصی بیشتر از آن چیزی است که هر دانش‌آموزی بتواند در یک عمر تماشا کند. حتی بهتر از آن، تقریباً هر ویدیویی را می‌توان با زیرنویس تماشا کرد، با سرعت پایین‌تر پخش کرد، مکث کرد و تا زمانی که هر کلمه را متوجه نشدی دوباره پخش کرد.

به راحتی به اندازه کافی معلم انگلیسی عالی YouTube وجود دارد که بتواند صد نفر برتر را پر کند، اما ما آن را به ده نفر کاهش داده ایم.

  

 بهترین چنل آموزش زبان انگلیسی…
  Preply بهترین چنل آموزش زبان انگلیسی…                               
  Bob the Canadian بهترین چنل آموزش زبان انگلیسی…
Learn English with Mr. Duncan بهترین چنل آموزش زبان انگلیسی…
BBC Learn English بهترین چنل آموزش زبان انگلیسی…
LinguaMarina بهترین چنل آموزش زبان انگلیسی…
EnglishClass101 بهترین چنل آموزش زبان انگلیسی…
JenniferESL بهترین چنل آموزش زبان انگلیسی…
Learn English with TV Series بهترین چنل آموزش زبان انگلیسی…
ToFluency بهترین چنل آموزش زبان انگلیسی…

 

معرفی بهترین اپلیکیشن برای یادگیری زبان انگلیسی

یادگیری زبان انگلیسی، چه در یک کشور انگلیسی زبان باشید و چه نباشید، می خواهید از ابزارهای زیادی که می توانید برای رسیدن به هدف خود استفاده کنید. برنامه‌های بی‌شماری وجود دارند که می‌توانند به شما کمک کنند تا در حین حرکت یاد بگیرید، همه بر اساس سطح شما و نیازهای شما.

برنامه‌های یادگیری زبان همچنین راهی عالی برای سنجش سطح خواندن و گوش دادن شما در آمادگی برای آزمونی مانند Oxford ELLT هستند.

1. Duolingo:  احتمالاً یکی از محبوب ترین برنامه های موجود در بازار است، Duolingo برای مبتدیان بسیار توصیه می شود. تنها با 20 دقیقه در روز می توانید کم کم با انجام بازی های کوتاه انگلیسی یاد بگیرید. بر اساس موضوعات مختلف، شما می توانید تا هفت کلمه جدید را در هر مبحث یاد بگیرید و پس از اتمام درس امتیاز مهارت کسب می کنید.

2. Babbel:  یکی دیگر از برنامه های زبان بسیار محبوب، و به دلایل خوب – اگر می خواهید مهارت های مکالمه اولیه را به دست آورید، بسیار موثر است. تمرکز Babbel بر واژگان است، بنابراین به جای حفظ کردن کلمات، بهتر زبان را درک می کنید. درس ها در موضوعات دنیای واقعی تقسیم می شوند، به این معنی که تضمین می کند که می توانید مکالمات قابل درک را زودتر شروع کنید.

3. FluentU :  این برنامه کاملاً منحصر به فرد است، زیرا از ویدیوهای جذاب دنیای واقعی استفاده می کند. مانند آگهی های بازرگانی و اخبار، تا آنها را به تجربیات یادگیری انگلیسی تبدیل کنید. اگر به یک فرهنگ طبیعی و مشابه باببل نزدیک شوید، می توانید بلافاصله گفتگو را در مورد موضوعات روزانه یا بیشتر شروع کنید. یادگیری زبان انگلیسی همانطور که در زندگی واقعی صحبت می شود نیز به شما کمک می کند لهجه ایجاد کنید، اگر شما نیز به دنبال آن هستید.

4. Rosetta Stone :  معروف‌ترین اپلیکیشن، روشی که از آن استفاده می‌کند نیز کاملاً منحصربه‌فرد است، زیرا Rosetta Stone هیچ ترجمه‌ای به زبان خودتان به شما نمی‌دهد. این یک روش بوقلمون سرد است، که در آن شما در زبان غوطه ور هستید و هیچ راهی جز یادگیری آن وجود ندارد! این برنامه شامل تمرین هایی برای کمک به شما با کلمات اساسی است، قبل از اینکه در نهایت به ساخت عبارات و جملات بروید.

5. Memrise :  کمی شبیه به برنامه دیگری به نام MindSnacks ، تمرکز Memrise بر یادگیری کلمات انگلیسی است، بیش از هر چیز دیگری. اما ویژگی خاص آن این است که از طنز برای کمک به حفظ کلمات مورد نظر استفاده می کند. مطمئناً اگر چیزی خنده دار باشد، مطمئناً آن را بهتر به خاطر خواهید آورد. دوره‌های Memrise نیز توسط کاربران دیگری مانند خودتان ایجاد و طراحی شده‌اند که آن را به تجربه‌ای دوستانه و واقعی تبدیل می‌کند.

6. HelloEnglish: HelloEnglish  که به عنوان “بزرگترین پلت فرم یادگیری انگلیسی” در آسیا شناخته می شود، برنامه ای است که به عنوان یک برنامه گفتاری انگلیسی شناخته می شود. برنامه یادگیری دارای ویژگی های جالبی مانند ماژول های تعاملی است که کاربر می تواند دروس خود را از طریق بازی انجام دهد. همچنین می توانید با استفاده از فرهنگ لغت دو زبانه آن، مهارت های خواندن، نوشتن و گوش دادن خود را تقویت کنید.

این برنامه های دوستانه می توانند راهی عالی برای شروع یادگیری زبان انگلیسی یا تقویت مهارت های موجود شما باشند. آنها همچنین می توانند مکمل خوبی برای هر شکل دیگری از یادگیری باشند که در حال حاضر دارید. اگر تکنولوژی بهترین رسانه برای شما نیست.

سئوالات متداول

اولین قدم برای یادگیری زبان انگلیسی چیست؟

اول، یک شریک مطالعه می تواند به شما انگیزه دهد و شما را مسئول نگه دارد زیرا آنها همچنین می دانند که آیا به برنامه خود پایبند هستید و پیشرفت می کنید یا خیر. دوم، مطالعه با افراد دیگر، تمرین برخی از مهارت های انگلیسی مانند صحبت کردن و گوش دادن را بسیار آسان تر می کند.
یادگیری زبان انگلیسی را از کجا شروع کنم؟
 1. هر روز به زبان انگلیسی گوش کنید. به رادیو انگلیسی گوش دهید. 
 2. یک دوست انگلیسی/ESL پیدا کنید. مکالمات درست کنید 
 3. داستان های انگلیسی را بخوانید. با کتاب های کودکان شروع کنید. 
 4. کلمات جدید را یادداشت کنید. یک دفترچه برای کلمات جدید راه اندازی کنید. 
 5. یک دفتر خاطرات انگلیسی داشته باشید. 
 6. از یک کشور انگلیسی زبان دیدن کنید

چگونه می توانم زبان انگلیسی را خودم یاد بگیرم؟

از این 10 نکته برتر استفاده کنید و ببینید که چگونه بدون ترک شهر خود انگلیسی یاد بگیرید.
 1. اطراف خود را با زبان انگلیسی احاطه کنید
 2. دوستان انگلیسی پیدا کنید
 3. شرکای مطالعه پیدا کنید
 4. از مواد معتبر استفاده کنید
 5. آنلاین شوید
 6. برای خود اهداف واقع بینانه تعیین کنید
 7. به انگلیسی واقعی گوش کنید
 8. راه های سرگرم کننده برای یادگیری کلمات جدید پیدا کنید
5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا