برای رفع مشکل با شماره 09388042626 تماس بگیرید.

سایت مای مدیو my medu.ir + راهنمای 0 تا 100 سامانه مای مدیو

برای رفع مشکل با شماره 09388042626 تماس بگیرید.
سایت مای مدیو My Medu.ir
سایت مای مدیو My Medu.ir

سامانه مای مدیو my.medu.ir یک سایت جامع که به نام پنجره واحد خدمات الکترونیک وزارت آموزش و پرورش مای مدیو my medu.ir نیز شناخته می شود. سایت مای مدیو آموزش و پرورش یکی از سامانه هایی می باشد که به عنوان درگاهی برای ورود و استفاده از امکانات سازمان های تابعه وزارت آموزش و پرورش مورد استفاده قرار می گیرد.

متقاضیان می توانند برای استفاده از این سامانه به آدرس اینترنتی my.medu.ir مراجعه نمایند.  سایت مای مدیو در سال 1401 با هدف ارائه خدمات نوین اینترنتی و سازماندهی خدمات دهی آموزش و پرورش بصورت اینترنتی راه اندازی گردیده در این مقاله قصد داریم در مورد سایت مای مدیو بصورت جامع به شما عزیزان آموزش دهیم پیشنهاد میکنم اگر فرزند دانش آموزی در منزل دارید یا فرهنگی هستید تا پایان مقاله سامانه my medu.ir مای مدیو همراه با ما باشید.

مای مدیو فرهنگیان

پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش یا همان سایت مای مدیو برای فرهنگیان دارای منوهای مختلف و کاربردهای متنوعی می باشد.  مهم ترین گروه های کاربری این سامانه شامل سه دسته فرهنگیان، دانش آموزان و اولیای آن ها می باشند.

سایت مای مدیو my. medu. ir با هدف ارائه خدمت به جامعه فرهنگیان ، دانش آموزان و همچنین عموم مردم طراحی و تاسیس گردیده و به ارتقا کیفیت خدمت رسانی به این گروه از افراد جامعه می پردازد.

مقاله پیشنهادی :
سایت دیوار divar.ir

همان گونه که در ابتدای مقاله نیز به آن اشاره شد سایت مای مدیو خدماتی را بصورت غیرحضوری در اختیار معلمان عزیز قرار میده از جمله این ایتم ها می توان اشاره کرد به :

my medu.ir مای مدیو دانش آموزان

از جمله خدماتی که دانش آموزان با ورود به سایت مای مدیو می توانند بصورت غیر حضوری دریافت کنند می توان اشاره کرد به :

  1.  دریافت کارنامه ، ثبت نام مدارس شاهد
  2. ثبت نام آزمون‌ها و جشنواره ها
  3. هدایت تحصیلی پایه نهم به دهم 1402
  4. درخواست نقل و انتقال بین مدارس
  5. خرید کتب درسی «برای دانش آموزان»
  6. ثبت نام سنجش بدو ورود my.medu.ir
  7. جستجوی مدارس
  8. دریافت تاییدیه مدرک تحصیلی «برای والدین و فارغ‌التحصیلان»

نحوه ورود به سایت مای مدیو my medu.ir

برای ورود به پنجره واحد خدمات الکترونیک وزارت آموزش و پرورش my.medu.ir کافیست مراحل زیر را طی کنید تا مستقیم به سایت مای مدیو وارد شوید.

1- ابتدا نشانی سایت مای مدیو my medu.ir را در گوگل سرچ کنید

2- سپس بر روی لینک یکم کلیک کنید

3- با یک بر روی لینک مای مدیو دات ای ار مستقیم وارد سامانه مدیو خواهید

راهنمای تصویری نحوه ورود به پنجره واحد خدمات الکترونیک وزارت آموزش و پرورش

در قدم برای ورود به سایت مای مدیو می بایست my medu.ir اسم آن را در گوگل را سرچ کرده و وارد شوید. سپس گزینه راهنمای ورود به سامانه را انتخاب نمایید.

ورود به My Medu.ir
ورود به My Medu.ir

اکنون بعد از کلیک  بر روی لینک مورد نظر مستقیم وارد سایت مای مدیو خواهید شد.

مای مدیو دات ای ار
مای مدیو دات ای ار

اگر فرهنگی هستید بعد از ورود به سایت مای مدیو کافیست برای ورود به سامانه نقش خود را فرهنگی انتخاب کرده و سپس کد ملی یا کد پرسنلی خود را وارد کرده تا به صفحه پرتال سامانه مای مدیو وارد شوید و از خدمات ارزشمند این سایت بهرمند شوید.

نکته بزار مهم توجه داشته باشید که سایت مای مدیو صفحه ثبت نام ندارد

هدایت تحصیلی دانش آموزان 1402

دانش‌آموزان پایه نهم، پس از طی مسیر سه ساله فرآیند هدایت تحصیلی و کسب شایستگی‌های لازم در راستای انتخاب مسیر زندگیِ تحصیلی – شغلی و انتخاب رشته تحصیلی، به مرور می‌توانند با مراجعه به صفحه شخصی خود در سامانه my.medu.ir و ماژول هدایت تحصیلی، نسبت به مشاهده نمون‌برگ هدایت تحصیلی و اطلاعات مورد نیاز برای انتخاب رشته تحصیلی آگاهانه اقدام کنند.

مقاله پیشنهادی :
سایت دیوار divar.ir

پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش به نشانی my.medu.ir زیر نظر این سازمان به منظور ارائه خدمات گوناگون به دانش آموزان، فرهنگیان و سایر افراد راه اندازی شده است. کاربران می توانند با ورود به این سامانه اقدام به انجام امور مورد نیاز خود نموده و به آسانی به سایت های زیر نظر آموزش و پرورش دسترسی داشته باشند.

ثبت نام در سایت مای مدیو

در سایت مای مدیو گزینه ای تحت عنوان ثبت نام وجود ندارد و در اکثر منوها و گزینه های معرفی شده در این سامانه، درگاهی برای ورود به سایر سایت ها و سازمان های تابعه وزارت آموزش و پرورش قرار داده شده است.

همان گونه که در ابتدای مقاله نیز به آن اشاره شد فرهنگیان می توانند با وارد کردن کد ملی و کد پرسنلی و یا همان رمز عبور سامانه رتبه بندی وارد این سامانه شوند.

ثبت نام کلاس اول my.medu.ir

سامانه جدید پیش ثبت نام کلاس اول my.medu.ir است. تا پیش از این مراحل تکمیل فرم پیش ثبت نام کلاس اول از طریق سامانه پادا انجام می شد و از سال تحصیلی 1402 – 1403 این مسئولیت به سامانه مای مدیو سپرده شده است. اگر شما نیز قصد ثبت نام دانش آموز خود را دارید که کلاس اولی می باشد کافیست به سایت مای مدیو مراجعه کرده و طبق مراحل گفته شده ثبت نام دانش آموز پایه اولی خود را ثبت کنید.

سنجش بدو ورود my medu.ir سایت مای مدیو

سنجش بدو ورود my medu.ir به عنوان یکی از خدمات اصلی عمومی سایت مای مدیو  و درگاه خدمات آموزش و پرورش شناخته می شود. همانطور که می دانید آزمون سنجش سلامت بدو ورود دانش آموزان یکی از مهم ترین آزمایشات پیش از ثبت نام در مدارس ابتدایی محسوب می شود.

مقاله پیشنهادی :
سایت دیوار divar.ir

در واقع در پایگاه سنجش سلامت مواردی مانند سابقه واکسیناسیون، پایش رشد (قد و وزن و ..)، ارزیابی های بینایی، شنوایی و گفتاری و … مورد بررسی قرار می گیرد و در صورت مشکوک بودن نوآموز به مشکل جهت بررسی دقیق تر به مرحله تخصصی ارجاع داده می شود.

شاید دانستن این نکته برای شما هم جالب باشد که پیش از این نوبت دهی سنجش بدو ورود به صورت حضوری در مدارس یا از طریق سامانه my.csdeo.ir سایت استعلام سنجش دانش آموزان انجام می شد اما آدرس جدید سامانه my medu.ir سامانه سنجش دانش آموزی است.

لینک ورود به سایت مای مدیو دات ای ار  my.medu.ir

my.medu.ir حکم کارگزینی

با ورود به my.medu.ir حکم کارگزینی خود را دریافت می کنید. اما اصطلاحا حکم کارگزینی چیست و به چه دردی می خورد؟ شما فرهنگیان عزیز با دریافت حکم کارگزینی خود می توانید از ریز جزئیات درآمد و حقوق دریافتی خود مطلع شوید. به عنوان مثال در حکم کارگزینی به مواردی مانند اطلاعات هویتی و سازمانی فرد، حقوق ثابت، فوق العاده ها و پاداش ها، ترمیم حقوق و تغییرات ایجاد شده در حقوق و مزایای شما به صورت شفاف و با جزئیات درج می گردد.

همچنین حکم کارگزینی برای وام های بانکی به عنوان یکی از مدارک اصلی شناخته می شود.

در احکام کارگزینی سه دسته اطلاعات درج می شود
اطلاعات فردی مانند نام، نام خانوادگی، نام پدر، شماره ملی، شماره شناسنامه، محل تولد، وضعیت تاهل و …
اطلاعات سازمانی مانند رشته، رسته و طبقه شغلی، پست سازمانی، واحد سازمانی، محل خدمت و …
اطلاعات حقوقی مانند ارقام حقوق و مزایای قابل پرداخت وفق نوع ردیف استخدامی (رسمی، پیمانی، خرید خدمت و …)
مقاله پیشنهادی :
سایت دیوار divar.ir

در تصویر زیر نمونه ای از حکم تغییر حقوق و مزایا یک دبیر با رتبه بندی شغلی پنج و رتبه معلمی استادیار معلم را مشاهده می کنید. همانطور که می دانید بعد از برگزاری طرح سامانه رتبه بندی معلمان rtb.medu.ir معلمان و فرهنگیان گرامی می بایست برای دریافت نتیجه رتبه بندی معلمان my medu.ir مراجعه می نمودند و از رتبه معلمی خود آگاهی می یافتند.

ورود به سایت جدید احکام رتبه بندی فرهنگیان – my.medu.ir.  لینک ورود به سایت جدید احکام رتبه بندی فرهنگیان به نشانی my.medu.ir  توسط اندیشه معاصررا در اختیار کاربران گرامی در سراسر کشور قرارداده ایم. همچنین در همین صفحه از اخبار مربوط به سامانه جدید رتبه بندی معلمان و فرهنگیان، مطلع می شوید. در ادامه در اندیشه معاصر سامانه و سایت صدور احکام رتبه بندی معلمان را برای شما همراهان عزیز و گرامی خویش آورده ایم.

سایت جدید احکام رتبه بندی فرهنگیان از اسفند ماه ۱۴۰۱، my.medu.ir است. فرهنگیان برای گرفتن حکم رتبه بندی، لازم است به تنها سایت رسمی احکام رتبه بندی فرهنگیان که همان سامانه مای مدیو است، مراجعه کنند.

سایت my medu.ir دانش آموز

سامانه my medu.ir دانش آموز با هدف خدمت رسانی به قشر در حال تحصیل جامعه، طراحی و تاسیس شده است. پیش از این سامانه های دانش آموزی پادا، سیدا و … نیز معرفی شده بودند اما در حقیقت سامانه یکپارچه مای مدیو my.medu.ir با افزایش کیفیت، سهولت و دسترس پذیری خدمات باعث کاهش مراجعات حضوری به ادارات وزارت آموزش و پرورش، مدارس و موسسات آموزشی شده و همچنین صرفه‌ جویی‌ در وقت و هزینه دانش‌آموزان و خانواده‌های آنان را به دنبال داشته است.

4.3/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا