برای رفع مشکل با شماره 09388042626 تماس بگیرید.

نحوه تغییر نام کاربری اینستاگرام + آموزش تصویری

نحوه تغییر نام کاربری اینستاگرام
آموزش تغییر نام کاربری اینستاگرام

نام کاربری اینستاگرام شما نامی است که از صفحه (اکانت) شما به سایر کاربران در اینستاگرام نمایش داده می شود، یعنی افراد با آن نام صفحه شما را می شناسند. در نتیجه به راحتی می توانید حدس بزنید که چقدر مهم است. خوشبختانه نام کاربری که برای اکانت خود انتخاب می‌کنید ثابت نیست و می‌توانید بعداً آن را تغییر دهید. اگر به هر دلیلی می خواهید نام کاربری خود را تغییر دهید، می توانید این کار را با انجام مراحل زیر انجام دهید:

برای تغییر نام کاربری در اینستاگرام، مراحل زیر را دنبال کنید:

1. وارد حساب کاربری خود شوید.

2. روی آیکون پروفایل خود در پایین صفحه کلیک کنید.

3. روی “ویرایش پروفایل” کلیک کنید.

4. در قسمت نام کاربری، نام کاربری جدیدی را که می خواهید تنظیم کنید وارد کنید.

5. در صورتی که نام کاربری در دسترس باشد، اینستاگرام مجوز تغییر آن را به شما می دهد، در غیر این صورت پیامی به شما نشان داده می شود که نام کاربری قابل استفاده نیست یا قبلاً توسط شخص دیگری انتخاب شده است.

6. پس از وارد کردن نام کاربری دلخواه، روی “تایید” یا “ذخیره” کلیک کنید تا تغییرات اعمال شود. توجه کنید که پس از تغییر نام کاربری، لینک حساب کاربری شما نیز تغییر می‌کند، بنابراین اگر دارید لینک به حساب کاربری خود را در جاهای دیگری مانند وبسایت یا ایمیل‌ها به اشتراک می‌گذارید، باید آن را نیز به روزرسانی کنید.

مقاله پیشنهادی » نصب اینستاگرام قبلی خودم

مراحل تغییر نام کاربری اینستاگرام

برای تغییر نام کاربری اینستاگرام مراحل زیر را دنبال کنید:

مرحله 1وارد صفحه اینستاگرام خود شوید و روی ویرایش پروفایل کلیک کنید .

نحوه تغییر نام کاربری اینستاگرام

گام 2نام کاربری حساب شما در قسمت نام کاربری نوشته شده است. اگر می خواهید نام کاربری خود را تغییر دهید، روی این قسمت کلیک کنید.

نحوه تغییر نام کاربری اینستاگرام

مرحله 3نام کاربری فعلی را حذف کرده و نام کاربری مورد نظر خود را تایپ کنید. در نهایت، آیکون چک آبی در بالا را فشار دهید. اکنون نام کاربری اکانت اینستاگرام شما به چیزی که می خواهید تغییر می کند.

نحوه تغییر نام کاربری اینستاگرام

جمع بندی
در این مقاله یاد گرفتید که چگونه نام کاربری اینستاگرام خود را تغییر دهید. امیدواریم برای شما مفید بوده باشد و مشتاقانه منتظر نظرات شما در بخش نظرات زیر هستیم.

چرا نمی توانید نام کاربری اینستاگرام خود را تغییر دهید؟

ابتدا باید بررسی کنید که آیا نام کاربری شما با خط مشی نامگذاری مطابقت دارد یا خیر. اینستاگرام شما را به تعداد دفعاتی که می توانید نام کاربری خود را تغییر دهید محدود نمی کند. با این حال، همچنین به شما اجازه نمی دهد نام کاربری خود را اغلب تغییر دهید. همچنین، شما باید نام کاربری خود را روی یک نام منحصر به فرد تنظیم کنید.

مقاله پیشنهادی :  ایمو imo فارسی + دانلود مستقیم ایمو

در اینجا دلایلی وجود دارد که چرا نمی توانید نام کاربری اینستاگرام خود را تغییر دهید:

1. تغییر نام کاربری خیلی زیاد

اینستاگرام تنها به کاربران اجازه می دهد نام کاربری خود را هر 14 روز یک بار تغییر دهند . بنابراین، اگر اخیراً نام کاربری خود را تغییر داده اید، نمی توانید دوباره آن را تغییر دهید.

به دلایل امنیتی، اینستاگرام اجازه نمی دهد. بنابراین، اگر در دو هفته گذشته دو بار سعی کنید نام کاربری خود را تغییر دهید، اینستاگرام یک هشدار به شما نشان می دهد.

2. نام کاربری متناقض

در اینستاگرام، نام کاربری دارای هویت یک پروفایل است. این نامی است که در پیوند پروفایل کاربر ظاهر می شود. بنابراین، به یک دلیل مشخص، یک نام کاربری باید منحصر به فرد باشد.

اکنون، اگر سعی کنید نام کاربری را تنظیم کنید که کاربر دیگری از آن استفاده می کند، اینستاگرام به شما اجازه نمی دهد نام کاربری خود را به آن تغییر دهید. در این صورت اینستاگرام به شما اجازه این کار را نخواهد داد. در عوض، یک هشدار به شما نشان می دهد که می گوید نام کاربری قبلاً گرفته شده است.

3. مسئله اینترنت

اگر وقتی می خواهید نام کاربری خود را تنظیم کنید اتصال اینترنت کندی دارید، مطمئناً مشکل ایجاد می کند. اینترنت کند درخواست شما برای تغییر نام کاربری را به سرور اینستاگرام ارسال نمی کند .

بنابراین هیچ تغییری رخ نخواهد داد. مانند هر رسانه اجتماعی دیگر، اینستاگرام نیز برای کار بر روی درخواست ها به یک اتصال اینترنتی پایدار نیاز دارد. بنابراین، اگر از پوشش اینترنتی کندی برخوردار هستید، هنگام به روز رسانی نام کاربری یا موارد دیگر در اینستاگرام با مشکل مواجه خواهید شد.

4. نام کاربری نامعتبر است

قوانین خاصی در اینستاگرام وجود دارد که برای تنظیم نام کاربری در اینستاگرام از آنجایی که در لینک های پروفایل ظاهر می شود باید رعایت شود.

 • نمی تواند حاوی فضا باشد و باید منحصر به فرد باشد.
 • باید در 30 کاراکتر باشد.
 • این می تواند شامل حروف (az، AZ)، اعداد (0-9) و نقطه (.) باشد.

بنابراین، اگر نام کاربری جدید برنامه ریزی شده شما از این قوانین پیروی نمی کند، نمی توانید نام کاربری خود را به آن تغییر دهید. شما باید با در نظر گرفتن این قوانین، نام کاربری جدید خود را دوباره بررسی کنید.

مقاله پیشنهادی :  دیلیت اکانت اینستاگرام از طریق گوگل

اما در حال حاضر، لازم نیست به این فکر کنید که چه چیزی باعث آن شده است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که راه حل هایی را که ارائه کرده ام دنبال کنید و هر چیزی که باعث ایجاد مشکل شود حل خواهد شد.

مقاله پیشنهادی : دیلیت اکانت تردز Threads

نحوه رفع مشکل تغییر نام کاربری اینستاگرام

اکثر مشکلاتی که باعث می شود نتوانید نام کاربری اینستاگرام خود را تغییر دهید به دلیل قوانین و مقررات اینستاگرام است.

من در مورد این موضوع تحقیق کردم و متوجه شدم که دلایل زیادی وجود ندارد که برای یافتن راه حلی برای این موضوع باید برطرف شود. مشکلات به خودی خود قابل توضیح هستند و شما می توانید آنها را به راحتی حل کنید.

در این قسمت تمام روش های اثبات شده و موثر ممکن را که مشکل تغییر نکردن نام کاربری اینستاگرام شما را حل می کند را شرح خواهم داد.

بنابراین، اجازه دهید وارد بحث اصلی شویم.

در اینجا مراحل رفع عدم امکان تغییر نام کاربری اینستاگرام آمده است:

 14 روز صبر کنید

اینستاگرام به کاربران اجازه نمی دهد نام کاربری خود را بیش از یک بار در 14 روز تغییر دهند. بنابراین، اگر قبلاً یک بار در 2 هفته گذشته نام کاربری خود را تغییر داده اید، هیچ راهی وجود ندارد که بتوانید دوباره آن را تغییر دهید.

اینستاگرام به دلایل امنیتی و برای جلوگیری از تصورات غلط این ویژگی را اضافه کرده است. بنابراین، اگر خیلی زود سعی کنید آن را تغییر دهید، کار نخواهد کرد.

دفعه بعد که نام کاربری خود را تنظیم کردید، مراقب املای آن باشید و دوباره آن را بررسی کنید تا مجبور به تغییر مداوم آن نباشید.

 ایمیل اضافه کنید

اینستاگرام به شما امکان می دهد بدون اختصاص ایمیل یک حساب کاربری باز کنید. شما همچنین می توانید یک حساب کاربری اینستاگرام از طریق فیس بوک ایجاد کنید.

اما زمانی که سعی می کنید نام کاربری خود را تغییر دهید در حالی که هیچ ایمیلی به حساب خود پیوند داده نشده است، اینستاگرام به شما اجازه این کار را نمی دهد و هشداری برای افزودن ایمیل به نمایه خود نشان می دهد .

بنابراین، اگر می خواهید نام کاربری خود را در اینستاگرام تغییر دهید، باید یک ایمیل اضافه کنید.

در اینجا نحوه افزودن ایمیل به حساب اینستاگرام خود آورده شده است:

 • اپلیکیشن اینستاگرام را باز کنید.
 • روی عکس پروفایل خود کلیک کنید تا نمایه شما باز شود.نحوه تغییر نام کاربری اینستاگرام
 • روی ویرایش پروفایل کلیک کنید.

نحوه تغییر نام کاربری اینستاگرام

 • برای دریافت تنظیمات اطلاعات شخصی به پایین بروید.

نحوه تغییر نام کاربری اینستاگرام

 • روی آدرس ایمیل کلیک کنید.

نحوه تغییر نام کاربری اینستاگرام

 • ایمیل خود را اضافه کنید و تیک آبی را فشار دهید تا ایمیل خود را اضافه کنید.
مقاله پیشنهادی :  دیلیت اکانت تلگرام فوری

اکنون می توانید نام کاربری اینستاگرام خود را تغییر دهید.

 از اینترنت پایدار و سریع استفاده کنید

کندی یا ناپایدار بودن اتصال به اینترنت یکی دیگر از دلایل مواجه شدن با این مشکل عدم تغییر نام کاربری اینستاگرام است. برای بررسی خدمات ارائه شده توسط ISP خود باید به طور مکرر سرعت اتصال خود را بررسی کنید.

اگر سرعت اتصال متوسط ​​یا رضایت بخش نیست، باید با ISP برای بررسی و حل مشکل تماس بگیرید. زیرا اگر اتصال پایدار نداشته باشید، اینستاگرام نمی‌تواند درخواست تغییر نام کاربری شما را دریافت کند.

می توانید سرعت خود را از SpeedTest بررسی کنید.

اگر سرعت پایین اینترنت ادامه داشت، باید ISP خود را تغییر دهید و به دنبال یک بهتر باشید.

به اینستاگرام گزارش دهید

اگر هیچ چیز در بالا به شما کمک نمی کند و هنوز نمی توانید مشکل خود را تغییر دهید، یکی از راه حل ها این است که با جزئیات مشکل خود را به اینستاگرام گزارش دهید.

ممکن است اشکالی در سیستم وجود داشته باشد که به شما اجازه نمی دهد نام کاربری خود را تغییر دهید. بنابراین، اگر آن را گزارش کنید، افراد تیم پشتیبانی اینستاگرام از آن مطلع می شوند و در اسرع وقت آن را حل می کنند.

اگر راه حلی وجود داشته باشد، آنها با شما تماس خواهند گرفت و پاسخ خواهند داد.

بنابراین، فراموش نکنید که مشکل خود را گزارش کنید.

روش های گزارش دهی به اینستاگرام:

 • برنامه جیمیل خود را باز کنید یا با هر مرورگری وارد ایمیل خود شوید.
 • برای شروع نوشتن ایمیل روی دکمه نوشتن کلیک کنید.نحوه تغییر نام کاربری اینستاگرام
 • در قسمت گیرنده support@instagram.com را اضافه کنید.
 • موضوع مناسبی را ارائه دهید.
 • مشکل خود را به طور مفصل شرح دهید و راه حل هایی را که قبلا امتحان کرده اید ذکر کنید.

اکنون منتظر پاسخ اینستاگرام باشید.

1. چگونه می توانم نام کاربری اینستاگرام خود را تغییر دهم؟

برای رفتن به نمایه خود، روی عکس نمایه خود ضربه بزنید. سپس بر روی دکمه ویرایش پروفایل کلیک کنید. حالا روی قسمت نام کاربری خود کلیک کنید و نام کاربری جدید خود را تایپ کنید. برای تنظیم نام کاربری جدید خود روی انجام شده کلیک کنید.

2. چرا نمی توانم نام کاربری خود را قبل از 14 روز در اینستاگرام تغییر دهم؟

اینستاگرام این قانون را به دلایل امنیتی برای جلوگیری از سرقت هویت اعمال کرد. کلاهبرداران از نام‌های جعلی برای فریب دادن افراد دیگر استفاده می‌کردند و تغییر نام بعداً شناسایی آنها دشوار خواهد بود. به همین دلیل، اینستاگرام اجازه تغییر مکرر نام کاربری را نمی دهد.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا