چگونه وضعیت آنلاین خود را در تلگرام مخفی کنیم؟

تلگرام

تقریباً 700 میلیون کاربر فعال تلگرام وجود دارد و شما به طور پیش فرض در تمام مخاطبین اضافه شده خود به صورت آنلاین ظاهر می شوید. صرف نظر از اینکه از چه برنامه رسانه اجتماعی استفاده می کنید، باید حریم خصوصی خود را تا حدی قربانی کنید.

تلگرام اغلب فعالیت های شما را ردیابی می کند و زمانی که آنلاین هستید نشان می دهد. با این حال، تلگرام همچنین به کاربران خود اجازه می دهد تصمیم بگیرند که آیا می خواهند وضعیت آنلاین خود را نشان دهند یا خیر. بنابراین، چگونه می توانید در تلگرام به صورت آفلاین ظاهر شوید؟

جواب سریع

برای اینکه در تلگرام به صورت آفلاین ظاهر شوید، باید به تنظیمات تلگرام رفته و گزینه “Privacy and Security” را انتخاب کنید. در مرحله بعد به گزینه Last Seen & Online رفته و آن را روی Nobody قرار دهید. همچنین می توانید استثناهایی را به تنظیمات حریم خصوصی خود اضافه کنید. در ادامه نیز به صورت تصویری آموزش خواهیم داد  آنلاین بودن خود را در تلگرام مخفی کنیم؟ با فراندروید همراه باشید.

چگونه آخرین بازدید تلگرام را خیلی وقت پیش کنیم 
چگونه آخرین بازدید تلگرام را خیلی وقت پیش کنیم

چگونه چراغ سبز تلگرام را خاموش کنیم ؟

ممکن است به دلایل مختلف پنهان کردن وضعیت آنلاین خود در تلگرام را ضروری بدانید. ممکن است دوست نداشته باشید دیگران بدانند که در تلگرام آنلاین هستید زیرا اگر مردم بدانند شما آنلاین هستید، انتظار دارند که در چت سریع پاسخ دهید، در حالی که ممکن است در آن لحظه مشغول موضوع مهمی باشید یا با شخص دیگری صحبت کنید. خوشبختانه تلگرام این قابلیت را در اختیار کاربران قرار داده است تا وضعیت آنلاین خود را مخفی کنند. برای یادگیری نحوه انجام این کار، تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

مقاله پیشنهادی » آموزش خارج شدن از ریپورتی تلگرام

مراحل مخفی کردن وضعیت آنلاین خود در تلگرام اگر نمی خواهید کسی بداند چه زمانی در تلگرام آنلاین هستید، طبق توضیحات زیر عمل کنید.

مرحله 1 : تلگرام را باز کنید و به تنظیمات بروید.

تلگرام

گام 2 : در این قسمت Privacy and Security را انتخاب کنید.

تلگرام

مرحله 3 : روی Last Seen & Online کلیک کنید.

تلگرام

مرحله 4 : در این بخش، باید تعیین کنید که می خواهید وضعیت آنلاین شما برای چه کسانی قابل مشاهده باشد: همه، مخاطبین من یا هیچکس.

تلگرام

مقاله پیشنهادی » دیلیت اکانت تلگرام Telegram

مرحله 5 : می‌توانید افرادی را که می‌خواهید وضعیت آنلاین شما را ببینند به « همیشه اشتراک‌گذاری با» اضافه کنید (حتی اگر دیگران به دیدن وضعیت آنلاین شما دسترسی نداشته باشند).

تلگرام

مرحله 6 : در این قسمت می توانید دایره کنار نام هر فرد را انتخاب کنید و سپس روی Done کلیک کنید تا افرادی را که می خواهید انتخاب کنید مشخص کنید. افرادی که در این بخش انتخاب می‌کنید تنها افرادی هستند که می‌توانند وضعیت آنلاین شما را ببینند، در حالی که دیگران نمی‌توانند.

تلگرام

در این مقاله یاد گرفتید که چگونه وضعیت آنلاین خود را در تلگرام از دیگران مخفی کنید یا وضعیت آنلاین خود را برای گروه مشخصی از افراد قابل مشاهده کنید. امیدواریم این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد و مشتاقانه منتظر نظرات شما در اینجا هستیم.

مقاله پیشنهادی » استوری در تلگرام stories telegram

چگونه دیگران نفهمند آنلاین هستیم

اگر مراحل بالا را طی کنید دیگر هیچ کسی از کاربر نمی توانند آنلاین بودن شما را در تلگرام متوجه شوند.

مراحل غیرفعال کردن وضعیت آنلاین در تلگرام فارسی

غیرفعال کردن وضعیت فعال تلگرام از طریق تلفن، تقریباً شبیه به انجام این کار از رایانه شخصی است. این مراحل را دنبال کنید:

  1. اپلیکیشن تلگرام را در موبایل خود باز کنید.
  2. اگر از اندروید استفاده می‌کنید، روی نماد منوی همبرگر در گوشه سمت چپ بالا کلیک کنید یا برگه « تنظیمات » را در پایین دستگاه iOS خود انتخاب کنید.
  3. ” تنظیمات ” را در دستگاه Android خود انتخاب کنید. این مرحله را برای دستگاه های iOS رد کنید.
  4. روی « حریم خصوصی و امنیت » ضربه بزنید.
  5. ” آخرین بازدید و آنلاین ” را انتخاب کنید.
  6. آن را روی ” هیچ کس ” تنظیم کنید.
  7. روی دکمه تیک در گوشه سمت راست بالای دستگاه اندرویدی خود ضربه بزنید . این تنظیم به طور خودکار در دستگاه iOS شما ذخیره می شود.

مقاله پیشنهادی »  نحوه ایجاد کانال تلگرام در موبایل

با انجام این مراحل، مخاطبین شما نمی توانند وضعیت آنلاین بودن شما را ببینند و شما نیز نمی توانید وضعیت آنلاین آنها را ببینید.

چند ستاره داشت این مقاله ؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا