برای رفع مشکل با شماره 09388042626 تماس بگیرید.

همه چیز درمورد شدوبن و اکشن بلاک در اینستاگرام

همه آنچه درباره بلاک و رفع بلاک اینستاگرام
همه آنچه درباره بلاک و رفع بلاک اینستاگرام

احتمالاً می‌دانید که اینستاگرام محدودیت‌هایی برای فعالیت‌هایی مانند فالو کردن، لایک کردن، کامنت گذاشتن و مواردی از این قبیل دارد که در صورت تخلف، پیام Action Blocked به شما داده می‌شود. اگر پیام Action Block دریافت کردید ، به این معنی است که به طور موقت از انجام برخی از اقدامات (مانند فالو کردن، لایک کردن یا …) منع شده اید و تا زمانی که این محدودیت ها وجود داشته باشد، نمی توانید آنها را انجام دهید.

در این مقاله، تمام دلایل پشت بلاک عمل، نحوه رفع آنها و اقدامات احتیاطی که می تواند به شما در جلوگیری از آنها کمک کند را توضیح خواهیم داد.

اکشن بلاک اینستاگرام چیست ؟

در واقع اکشن بلاک یا Action Block یک مجازات یا تنبیه است که از سوی شبکه‌ی اینستاگرام و با تشخیص الگوریتم های ضد اسپم آن بر روی حساب های کاربری مشکوک به رفتار اسپم و مغایر با قوانین اینستاگرام وضع می شود.

انواع اکشن بلاک های اینستاگرام

پیام های بلاک عمل معمولاً در 2 نوع ارائه می شوند: یا زمان دار هستند یا بدون زمان (تصاویر زیر را ببینید)

8 راه برای رفع اکشن بلاک Action Blocked در اینستاگرام
8 راه برای رفع اکشن بلاک Action Blocked در اینستاگرام
 • بلاک اکشن بدون زمان
ترفندهای رفع اکشن بلاک اینستاگرام -
ترفندهای رفع اکشن بلاک اینستاگرام

بلاک اکشن زمان بندی شده

رفع یک بلاک اکشن بدون زمان آسان است، اما برای بلاک زمان بندی شده، باید منتظر بمانیم تا زمان مشخص شده بگذرد. با این حال،  بلاک های اکشن زمان‌دار معمولاً پس از چندین بلاک اکشن بدون زمان ظاهر می‌شوند، بنابراین بهتر است در اولین بار که یک بلاک اکشن اتفاق می‌افتد، اقدامات پیشگیرانه (که در این مقاله توضیح خواهیم داد) را انجام دهید تا دیگر تکرار نشود.

نحوه رفع مشکل Action Block

اگر به هر دلیلی اقدامات شما در اینستاگرام مسدود شده است، ساده ترین راه برای رفع آن این است که:

فراموش نکن…

فراموش نکنید که وب سایت vUser با جذب مخاطبان رقبای خود به صفحه شما با تکنیک ها و ابزارهای خاص، بسته رباتی را برای افزایش فالوور اینستاگرام شما ارائه می دهد. همچنین ابزارهایی در این بسته گنجانده شده است که می توانند شانس ورود پست های شما به اینستاگرام اکسپلور را تا حد زیادی افزایش دهند.

مقاله پیشنهادی :  نحوه غیر فعال سازی اعلان پاپ آپ در تلگرام (Popup Notifications)
 1. رمز عبور اکانت اینستاگرام خود را تغییر دهید و از آن خارج شوید
 2. با پاک کردن کش یا حذف و نصب مجدد اپلیکیشن اینستاگرام، تاریخچه فعالیت خود را حذف کنید
 3. گاهی اوقات، لازم است روتر خود را روشن و خاموش کنید (یا گوشی خود را روشن یا خاموش کنید، حالت هواپیما را روشن و خاموش کنید) تا یک آدرس IP جدید دریافت کنید.

پس از انجام این اقدامات، اگر با رمز عبور جدید وارد اکانت اینستاگرام خود شوید، می بینید که مشکل اکشن بلوک برطرف شده است!

شدوبن و اکشن بلاک در اینستاگرام

یک نکته جالب در مورد بلوک اکشن زمان بندی شده

همانطور که گفتیم، برای بلاک اکشن زمان بندی شده، باید صبر کنید تا زمان بگذرد و سپس سعی کنید آن را برطرف کنید. اما در برخی موارد مشاهده کرده ایم که پس از انجام این اقدامات (روش های رفع اکشن بلاک ها) عملیات Unfollow و Unrequest در دسترس قرار می گیرد (به عبارت دیگر این اقدامات دیگر مسدود نمی شوند) و پس از لغو فالو یا لغو درخواست برخی از آخرین حساب های دنبال شده، بلاک اکشن قبل از زمان مشخص شده از بین می رود.

نحوه جلوگیری از اکشن بلاک اینستاگرام (اقدامات پیشگیرانه)

قانون شماره 1 (بسیار مهم)

 • در حین استفاده از اینستاگرام، چه در تلفن یا سیستم خود، هرگز از VPN (یا سرور پروکسی) استفاده نکنید. در کل اگر IP سیستم شما به صورت ناگهانی به کشور دیگری تغییر کند ، قطعا Action Blocked خواهید شد! (اگر از سرورهای خصوصی مجازی استفاده می کنید، باید مطمئن شوید که آنها از کشورهای دیگر نیستند).
شدوبن و اکشن بلاک در اینستاگرام

قانون شماره 2

 • سعی کنید مثل یک انسان رفتار کنید و یک عملیات را بارها و بارها تکرار نکنید! در شرایط عادی، هیچ کس هر روز به یک صفحه اینستاگرام (مانند اکانت اینستاگرام لبرون جیمز) سر نمی‌زند تا فالوورهای خود را دنبال کند! یا هیچ کس هر روز یک هشتگ را جستجو نمی کند تا پست های آن را لایک کند. اگر یک هشتگ برای شخصی مهم باشد، آن را دنبال می کند تا هشتگ را در فید خود نظارت کند. اگر از ربات اینستاگرام کاربر مجازی استفاده می کنید، Cycle Maker را خودتان پیکربندی کنید (کپی نکنید و از همان تنظیمات استفاده کنید).
مقاله پیشنهادی :  ایمو imo فارسی + دانلود مستقیم ایمو

قوانین مربوط به تعداد اقدامات

 • در مدت کوتاهی تعداد زیادی پست منتشر نکنید.
 • بیش از 350 پست در 1 ساعت را لایک نکنید
 • اگر اکانت شما کمتر از 6 ماه است، بیش از 20 اکانت در ساعت فالو نکنید ، اما اگر صفحه شما به اندازه کافی قدیمی است، می توانید تا 60 اکانت که حداکثر تعداد فالو در ساعت است، فالو کنید.

قوانین مربوط به نظرات

مراقب باش! اظهار نظر تنها عملیاتی است که در آن کاربران گزینه گزارش شما را دارند. به عبارت دیگر، افرادی که نظرات شما را می بینند می توانند شما را به عنوان یک اسپمر به اینستاگرام گزارش دهند! و اینستاگرام روی این گزارش ها بسیار حساس و جدی است! بنابراین، شما باید در مورد نظرات خود بسیار هوشمندانه عمل کنید.

شدوبن و اکشن بلاک در اینستاگرام
 • ابتدا سعی کنید کمتر نظر بگذارید و در عوض اکانت های دیگر را دنبال کنید یا پست های دیگر را لایک کنید. بهتر است هر ساعت 30 نظر بگذارید و البته هر چه کمتر باشد بهتر است.
 • سپس، سعی کنید چندین نوع پیام (حداقل 5 پیام مختلف) بنویسید و سعی کنید تا حد امکان آنها را از یکدیگر متفاوت کنید. اینستاگرام پیام‌های مشابه را اسپم می‌کند!
 • مطمئن شوید که پیام ها را مؤدبانه و عامه پسند سروده اید و جنبه های روانی پیام را در نظر بگیرید. این موضوع مهمی است که خارج از حوصله این مقاله است، اما حداقل باید بدانید که اگر مردم پیام های شما را دوست ندارند، آن را گزارش می کنند، بنابراین باید در مورد محتوای پیام های خود فکر کنید. با دقت.
 • اگر از ربات برای گذاشتن نظرات استفاده می کنید، باید هوشمندانه عمل کنید و به جای نظر دادن روی پست های یک حساب کاربری، از آن برای کامنت گذاشتن روی هشتگ ها استفاده کنید . گذاشتن نظر در پست های صفحات دیگر مشکل است، زیرا ممکن است موضوع پست ها با محتوای نظرات شما متفاوت باشد و این تفاوت ممکن است منجر به گزارش نظرات شود. اما اگر روی یک هشتگ کامنت بگذارید (مثلاً هشتگ‌های «فروش کفش») نظرات شما همیشه مرتبط با موضوع پست‌ها خواهد بود.

باگ اینستاگرام در اکشن بلاک

دلیل (در گوشی هایشان و بعد از اقدامات نه چندان زیاد) و جالب اینجاست که پس از بررسی این موضوع متوجه شدیم که هیچ دلیل منطقی ای وجود ندارد که اینستاگرام اقدامات آنها را مسدود کند! وقتی دیدیم این موضوع در برخی موارد دیگر تکرار می شود، کنجکاو شدیم که ببینیم آیا فرد دیگری نیز با آن مواجه است یا خیر.

شدوبن و اکشن بلاک در اینستاگرام

بعد از کلی تحقیق و تفحص در یک انجمن بین المللی به توضیحی در مورد این رفتار عجیب رسیدیم.
اگر برای شخصی (که معمولاً فالوورهای زیادی دارد) درخواست فالو بفرستید و آن شخص قبلاً گزارش هک را به اینستاگرام ارسال کرده باشد، ممکن است با این باگ روبرو شوید و در نتیجه اینستاگرام شما را بلاک کند!به نظر ما توضیح معقولی نیست اما نکته جالب اینجاست که روشی برای رفع این باگ پیشنهاد کردند و این روش هر چقدر هم که عجیب به نظر می رسد همه مشکلات را حل کرد!

مقاله پیشنهادی :  ورود به تلگرام خودم

رفع اکشن بلاک اینستاگرام 1402

شدوبن و اکشن بلاک در اینستاگرام

شما باید تمام افرادی را که برای آنها درخواست فالو ارسال کرده اید، Unfollow و Unquest کنید.
وقتی مشتریان ما درخواست های خود را لغو کردند و همه فالوورهای خود را آنفالو کردند، دیدند که علاوه بر رفع این باگ، اکانت آنها در موقعیت بسیار خوبی برای جذب فالوور قرار گرفته است!

عدم درخواست یک کلمه نیست! اما از آنجایی که ما یک ربات ایجاد کرده ایم که درخواست های معلق را لغو می کند. ما از این کلمه ساختگی برای نامگذاری آن ربات استفاده کرده ایم (منظور از درخواست های معلق، درخواست هایی است که نه پذیرفته شده اند و نه رد شده اند)

یکی از علائم این باگ که در حساب های مشتریان خود با آن مواجه بوده ایم، مشکلات نمایش فالوها بوده است. در برخی موارد نام فالوورها قابل مشاهده نبود و گاهی تعداد فالوورهای واقعی با عددی که در قسمت پروفایل نمایش داده می شد متفاوت بود!

با توجه به تجربه ای که در رابطه با این مشکل به دست آورده ایم، معمولاً به مشتریان جدید خود توصیه می کنیم که فالوورهای خود را ریست (حذف همه) کرده و درخواست ها را دنبال کنند تا حساب کاربری آنها حالت خوبی پیدا کند و برای جذب فالوورهای بیشتر آماده شود.

چند ستاره داشت این مقاله ؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا