نحوه ساخت شماره مجازی رایگان ( آموزش تصویری 0 تا 100 )

نحوه دریافت شماره مجازی رایگان
نحوه دریافت شماره مجازی رایگان

شاید بدانید شماره مجازی چیست و چگونه کار می کند و اکنون به دنبال برنامه ای هستید که با استفاده از آن بتوانید شماره مجازی را به صورت رایگان دریافت کنید.. اگر اطلاعات زیادی در مورد شماره های مجازی ندارید، می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به مقاله زیر مراجعه کنید!

چگونه یک شماره تلفن مجازی به صورت رایگان دریافت کنیم؟ در این مقاله  0 تا 100 ساخت شماره مجازی رایگان را به شما آموزش خواهیم داد پس تا انتهای مقاله جذاب شماره مجازی پیشنهاد میکنم همراه ما باشید.

اپلیکیشن های زیادی وجود دارند که با استفاده از آن ها می توانید شماره های مجازی رایگان ایجاد کنید، اما ساختن یک عدد با استفاده از بسیاری از این اپلیکیشن ها به این راحتی نیست و حتی بسیاری از آن ها ممکن است در نهایت پس از طی چندین مرحله، هیچ شماره ای را در اختیار شما قرار ندهند. ممکن است ساعت ها وقت بگذارید و برنامه های مختلف را آزمایش کنید و در نهایت هیچ شماره ای ایجاد نشود یا شماره ای که در اختیار شما قرار داده شده از ابتدا مسدود یا گزارش شود.

شماره مجازی چیست؟

شماره مجازی نوعی شماره تلفن همراه است که به صورت رایگان یا پولی در اختیار کاربران قرار می گیرد. کاربرانی که با نحوه دریافت و استفاده از شماره های مجازی آشنایی داشته باشند می توانند به راحتی یک شماره مجازی دریافت کرده و از تمامی کاربردهای یک سیم کارت فیزیکی به صورت کاملا مجازی استفاده کنند.

شماره مجازی رایگان
شماره مجازی رایگان

سایت شماره مجازی رایگان

یکی از بهترین سایت های شماره مجازی رایگان ، سایت ساخت شماره مجازی receive-smss.com است. در این سایت کشورهای بسیاری موجود است و کاربران می توانند از بین آن ها، مناسب ترین گزینه را برای خود انتخاب کرده و یک شماره مجازی دریافت کنند.

یک سایت ساخت شماره مجازی رایگان دیگر که طرفداران بسیار زیادی دارد، سایت freesmscenter.com است. این سایت تنها 9 کشور را تحت پوشش قرار می دهد که این کشورها شامل سوئد، چین، لهستان، آمریکا، انگلستان، کانادا، روسیه، چین و استرالیا می شوند.

بنابراین، اگر نیاز به داشتن شماره مجازی فوری دارید یا می خواهید از شماره مجازی برای کارهای مهمی استفاده کنید، استفاده از شماره مجازی رایگان را توصیه نمی کنیم زیرا فرآیند دریافت آن هم زمان بر و نامشخص است و هم تعداد. که در نهایت به دست می آورید ممکن است غیر قابل استفاده باشد. در نتیجه برای موارد مهم و ضروری بهتر است شماره ها را از وب سایت های ارائه دهنده شماره مجازی معتبر خریداری کنید.

با این حال در این مقاله قصد داریم شما را با 3 اپلیکیشن رایگان شماره مجازی آشنا کنیم. ما این اپلیکیشن ها را تست کرده ایم و با موفقیت موفق به دریافت شماره مجازی رایگان از هر یک از این اپلیکیشن ها شده ایم که در ادامه قصد داریم به معرفی آن ها بپردازیم.

مقاله پیشنهادی » طریقه ساخت اکانت ps5

یک شماره مجازی رایگان از Temp Number دریافت کنید

Temp Number اپلیکیشنی است که تعدادی شماره تلفن مجازی از آمریکا و کشورهای اروپایی دارد و می توانید از این شماره ها به صورت رایگان برای ایجاد حساب کاربری در وب سایت ها و پیام رسان ها استفاده کنید. ساخت شماره مجازی در این برنامه بسیار آسان است.
همچنین می توانید بدون نصب اپلیکیشن و با وارد شدن به temp-number.com از دیگر امکانات Temp Number استفاده کنید سایت اینترنتی.

دانلود برنامه شماره مجازی

در این مقاله به شما بصورت تصویری نحوه ساخت شماره مجازی در برنامه را آموزش خواهیم داد در انتهای هر آموزش لینک دانلود برنامه شماره مجازی را نیز برای اسانی دانلود برنامه قرار خواهیم داد.

معرفی برنامه شماره مجازی Temp Number

مراحل دریافت شماره مجازی از Temp Number برای ایجاد شماره مجازی در برنامه Temp Number مراحل زیر را دنبال کنید.

Temp Number را دانلود کرده و روی گوشی خود نصب کنید.

بهترین برنامه شماره مجازی
بهترین برنامه شماره مجازی

 

 • وارد شوید و روی دریافت شماره رایگان ضربه بزنید.

 

معرفی برنامه شماره مجازی
معرفی برنامه شماره مجازی
 • در این مرحله باید کشوری را که می خواهید شماره را از آن ارائه کنید انتخاب کنید.
معرفی برنامه شماره مجازی
برنامه شماره مجازی

این بخش لیستی از شماره تلفن های مجازی موجود را نمایش می دهد. فقط شماره مورد نظر خود را انتخاب کنید. لازم به ذکر است که شماره ای که انتخاب می کنید ممکن است قبل از شما توسط سایر کاربران این برنامه استفاده شده باشد.

 برنامه شماره مجازی
جدیدترین برنامه شماره مجازی

در مرحله بعد وارد صندوق ورودی آن شماره مجازی می شوید. در واقع پس از ایجاد حساب کاربری در یک وب سایت یا اپلیکیشن با استفاده از این شماره، کد احراز هویت را در این قسمت دریافت خواهید کرد . (مثلاً با استفاده از شماره مجازی که این برنامه در اختیار ما قرار داده است، یک حساب کاربری در تلگرام ایجاد کردیم و کد احراز هویت را از این قسمت دریافت کردیم.)

دانلود برنامه شماره مجازی
دانلود برنامه شماره مجازی

دانلود برنامه شماره مجازی ساز

دانلود از سایت  جهت ورود کلیک کنید. دنلود از گوگل پلی

نکته: همانطور که گفتیم شماره ای که با این روش به دست می آورید قبل از شما به کاربران دیگری داده شده است. به همین دلیل، ممکن است متوجه شوید که یک حساب کاربری در همان پلتفرمی که می خواهید در آن ثبت نام کنید (مثلاً تلگرام) ایجاد شده است و حتی تایید دو مرحله ای برای حساب کاربری فعال شده است. در این صورت نمی توانید با استفاده از آن شماره تلفن مجازی در آن پلتفرم حساب کاربری ایجاد کنید، زیرا هرگز به کد دوم دسترسی نخواهید داشت.

یک شماره مجازی رایگان از Textme دریافت کنید

با استفاده از Textme می توانید یک شماره مجازی رایگان از انگلستان با کد کشور +44 دریافت کنید. با شماره ای که از این برنامه دریافت می کنید می توانید در پلتفرم ها و سایت های مختلف ثبت نام کنید و سپس کد احراز هویت در صندوق ورودی Textme برای شما ارسال می شود. Textme همچنین یک پیام رسان است که می توانید از آن برای ارتباط با دوستان خود (که این برنامه را نصب کرده اند) استفاده کنید.
قبل از گذراندن مراحل دریافت شماره مجازی از Textme لازم است به یاد داشته باشید که ممکن است چندین نفر دیگر از شماره ای که از این برنامه دریافت می کنید استفاده کنند. نکته دوم این است که شماره هایی که این برنامه به شما می دهد دائمی نیستند، بنابراین از آنها برای فعالیت های مهم استفاده نکنید.

برنامه ساخت شماره مجازی رایگان Textme

مراحل ایجاد یک شماره تلفن مجازی از Textme برای دریافت شماره تلفن مجازی از Textme مراحل زیر را دنبال کنید.

Textme را از Google Play دانلود و نصب کنید، وارد شوید.

شماره مجازی

نوار لغزنده ای باز می شود که باید با کلیک بر روی Next از آن عبور کنید، سپس روی Get Started ضربه بزنید.

 

شماره مجازی

در این مرحله اگر حساب کاربری دارید باید ایمیل و رمز عبور خود را وارد کنید. اگر در Textme حساب کاربری ندارید، می توانید یک حساب کاربری برای خود ایجاد کنید. (همچنین می توانید از طریق حساب Google یا Facebook خود وارد شوید .)

شماره مجازی

در قسمت اول ایمیل خود رمز عبور خود را در قسمت دوم وارد کنید. در قسمت سوم سن خود را و در قسمت چهارم جنسیت خود را مشخص کنید. در نهایت دکمه ثبت نام را بزنید .

 

شماره مجازی

سپس صفحه جدیدی باز می شود که باید با کلیک روی ” من ربات نیستم ” از آن رد شوید.

شماره مجازی

سپس تعدادی شماره به شما نشان داده می شود که می توانید شماره مورد نظر خود را از آنها نصب کنید.

 

شماره مجازی

روی شماره ای که می خواهید انتخاب کنید ضربه بزنید و سپس روی دکمه تایید این عدد ضربه بزنید.

 

شماره مجازی

در مرحله بعد شماره ای که انتخاب کرده اید برای شما نهایی می شود. برای خروج از این صفحه می توانید روی ضربدر در گوشه سمت چپ کلیک کنید.

شماره مجازی

اکنون می توانید با این شماره در هر پلتفرمی که بخواهید ثبت نام کنید. (ما در اینجا یک حساب واتساپ با این شماره مجازی ایجاد کرده ایم.)

شماره مجازیبرای دریافت کد فعال سازی شماره مجازی خود کافی است وارد برنامه Textme شوید و کد را از صندوق ورودی خود دریافت کنید.

شماره مجازی

دانلود برنامه از گوگل پلی

یک شماره مجازی رایگان از خط 2en – شماره تلفن دوم دریافت کنید

2en line-Second Phone Number اپلیکیشنی است که در آن شماره های آمریکایی، کانادایی و انگلیسی پیدا می شود و می توانید از این شماره ها برای ثبت نام در سایت ها و پیام رسان های خارجی به صورت رایگان استفاده کنید.
ساخت شماره مجازی در این اپلیکیشن بسیار آسان است و با وجود اینکه به صورت دائمی رایگان نیست، می توانید از شماره آن به مدت 30 روز به صورت آزمایشی رایگان استفاده کنید.

مراحل دریافت شماره مجازی رایگان در خط 2en- شماره تلفن دوم

برای ایجاد شماره مجازی در خط 2 – شماره تلفن دوم مراحل زیر را دنبال کنید.

اپلیکیشن 2nd line – Second Phone Number را دانلود و بر روی گوشی خود نصب کنید.

آموزش تصویری ساخت شماره مجازی رایگان برای واتساپ اینستاگرام تلگرام و…

شماره مجازی

 • وارد برنامه شده و روی Next کلیک کنید.

 

شماره مجازی

 • در نهایت روی Get Started ضربه بزنید.

شماره مجازی

 

 • روی قسمت کد منطقه ضربه بزنید.

 

شماره مجازی

 • اکنون کشور مورد نظر خود را انتخاب کنید. ما اینجا آمریکا را انتخاب کرده ایم.

شماره مجازی

 • پس از انتخاب کشور، باید یک کد منطقه ای از نمونه های موجود انتخاب کنید.

 

 

شماره مجازیلیستی از شماره های موجود نمایش داده می شود. کافیست شماره مورد نظر خود را از این لیست انتخاب کرده و دکمه Continue را فشار دهید .

شماره مجازی

حالا شماره مجازی شما ایجاد شده و روی Confirm this Number کلیک کنید.

 

شماره مجازی

 • در مرحله بعد دکمه Continue را فشار دهید.

 

شماره مجازی

اکنون برای دسترسی به این شماره به میکروفون گوشی از شما اجازه می خواهد. با کلیک بر روی دکمه « دسترسی به میکروفون »، به شماره اجازه می‌دهید برای تماس‌های صوتی به میکروفون تلفن دسترسی پیدا کند. اما با کلیک بر روی گزینه “ Skip for Now ” این دسترسی را نمی دهید.

شماره مجازی

 

در مرحله بعد از شما برای دسترسی به این شماره به دوربین گوشی خود در ارسال پیام و چت اجازه می خواهد. با کلیک بر روی دکمه “ دسترسی به دوربین ”، اجازه دسترسی به دوربین گوشی را می دهید. اما با کلیک بر روی گزینه “ Skip for Now ” این دسترسی را نمی دهید.

 

شماره مجازی

در مرحله بعد، باید بر روی دکمه « موافقم و ادامه » کلیک کنید.

 

شماره مجازی

سپس باید شماره موبایل اصلی خود را در قسمت ” شماره خود را وارد کنید ” وارد کنید.

شماره مجازی

 

 • برای ارسال کد استفاده از شماره مجازی، دکمه « ارسال OTP » را فشار دهید.

 

شماره مجازی

 • اکنون یک کد به گوشی شما پیامک می شود. این کد را در قسمت مربوطه وارد کنید.

 

شماره مجازی

سپس بر روی دکمه ” ارسال ” کلیک کنید تا وارد مرحله بعدی شوید.

 

شماره مجازی

حالا این شماره برای شماست. نام خود را در فیلد Enter First و نام خانوادگی خود را در قسمت Enter Last Name وارد کنید . سپس یک نام کاربری انتخاب کنید و آن را در قسمت “ نام کاربری وارد کنید ” تایپ کنید.

شماره مجازی

 • حالا دکمه ” ادامه ” را فشار دهید.

شماره مجازی

دانلود برنامه از گوگل پلی

اکنون با استفاده از شماره مجازی که به تازگی دریافت کرده اید، می توانید در هر پلتفرمی ثبت نام کنید و کد تایید ثبت نام خود را در صندوق ورودی خود در این اپلیکیشن مشاهده کنید.

نتیجه گیری ساخت شماره مجازی رایگان

همانطور که اشاره کردیم برنامه های متعددی وجود دارد که می توان از آنها برای دریافت خط مجازی رایگان استفاده کرد و هر روز به این دسته اضافه می شود. در این مطلب مراحل دریافت شماره مجازی رایگان با استفاده از ۲ برنامه مختلف را به شما آموزش داده ایم.

البته لازم به ذکر است که در حال حاضر (تاریخ انتشار این مقاله) هر 2 این برنامه ها با موفقیت شماره مجازی رایگان را در اختیار ما قرار داده اند اما در آینده ممکن است این برنامه ها دچار مشکل شوند و شماره مجازی به راحتی در دسترس نباشد.

به کاربران اگر برنامه های دیگری را می شناسید که شماره تلفن های مجازی رایگان را در اختیار کاربران قرار می دهند، لطفاً اطلاعات خود را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید تا به ما در به روز رسانی این مقاله و راهنمایی سایر خوانندگان این مقاله کمک کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا